Hai Pe Transalpina ....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    0762292757 Numarul meu

    Comment


    • #92
      cine ma baga la bagaje daca vreau sa merg si yo ?
      masina mea nu e in stare si o sa ramana cocotata pe vrun bolovan si cu rotile dezumflate in aer

      Comment


      • #93
        tu sa mai stai pe acasa..ca m-ai spart cu plecarile tale :|
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #94
          itaa..cine vorbea
          hai ma ei pasager pe muntele asta pacatos ?

          Comment


          • #95
            pasager??? ) pai..si eu caut masina ! ai uitat ca si eu sunt culcat? )

            PS. Nu va mai luati arcuri sport...uitati ce patiti....
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #96
              Iau eu o persoana... as luat 3... v-as lua pe toti insa nu stiu cat de mult se presteaza. Vedem... Nu mai aveti acasa arcurile stock? la urma urmei le puteti pune pentru 1 sapt.
              sigpic

              Comment


              • #97
                eu maine dimineata plec pe transalpina pe ruta brasov-fagaras-sibiu-sebes-novaci-ramnicu valcea-pitesti-brasov. incerc sa aduc si eu niste poze.
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #98
                  cu ce masina pleci cu cate persoane? M-ar interesa daca poti merge cu mai mult de 2 oameni in masina pe acolo. Poate ne aduci si noua ceva informatii. As vrea sa stiu daca pot trece cu 4 oameni in masina sau macar pe ce distante ar trebui sa se dea jos din masina ca sa pot trece... ti-as fi recunoscator daca ai reusit sa aduci informatiile astea. Mersi
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    de ce sa trebuiasca mers pe langa masina? o sa fie 7 persoane in masina mea, din care 2 sunt copii 2 adulti si 2 copii trebuie sa imi dea raspuns in seara asta daca vin sau nu. daca nu vin, o sa fim doar 3 persoane.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • fof-ule si eu merg cu suspenise sport....asa ca poti sa te risti si tu.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Merg lejer 4 persoane adulte in masina...Poate in zonele cu Bolovani mai mari, sa se dea jos unul sa ghideze masina...sa nu ia pietroiu direct...)
                        e-mail: office@stickere.info

                        Comment


                        • mai bine ar muta bolovanii din drum. cei din bucuresti ca merg multi cu masini si au loc de o lopata ). eu cu 7 persoane in masina, o sa fie portbagajul 'cu varf', ca familia care mai vine (in special nevasta) cand pleaca de acasa ia toata casa cu ea :P.

                          colac peste pupaza dimineata la 6 eu plec spre sebes. o sa revin cu impresii si poze duminica dimineata, ca maine seara cand ajung nu mai intru. si asa cine stie cand ajung...
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Cei cu suspensii stock la Logane, duceti-va fara probleme pa Transalpina.

                            Azi 22 august am facut cu Loganul traseu alpin:
                            Sinaia_Padina_Bolboci_Pestera....este vorba de un segment de drum de 8 km (Sinaia-Padina) dedicat offroad, restul de la Bolboci e mai usor (chiar si asa un BMW si-a spart azi baia de ulei, cred ca si acum e ala acolo asteptand platforma)....efectiv este sangeros drumul respectiv...musai trebuie cineva care sa te ghideze cum s-o iei pe bolovanii respectivi alfel ramai suspendat....deci daca Loganul a ajuns pana la cota 2100 pe drum alpin (Deja se vedea Sfinxul cu ochiul liber), atunci Transalpina este o simpla autostrada
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • K-ule, cat pe ce sa ma convingi sa merg si eu, ieri seara la Kiss. Dar vad in una din pozele lui Playmo ca abia trece un Patrol pe acolo. Noi cum naiba intram, ca-s toate lasate ? Drumul are super misto, pot sa cazez nevasta la cort fara comentarii, da' nu cred ca trecem cu garda la sol actuala.
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment


                              • Eu n-am facut poze pt ca am uitat sa bag si cardul SD in aparat...uite o poza gasita pe net, pe unde am trecut.
                                Attached Files
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google