Hai Pe Transalpina ....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmm... oare de ce parerile sunt impartite? unii spun ca se poate, altii ca nu. Eu am luat deja o hotarare si am de gand sa o duc pana la cap indiferent de urmari. Cum rupti voi barile, nu stiu. Sunt altii care au trecut cu masini mult mai joase si nu au avut nici o problema.... in fine... banuiesc ca limitele masinilor se situeaza pe trepte diferite in viziunea fiecaruia. Limita masinii mele se situeaza undeva sus... asa ca tot inainte.
    sigpic

    Comment


    • Hai sa ne vedem la un fulger, sa vorbim concret, sa stabilim ce, cand, cum, ca aici vad ca toata lumea isi da cu parerea. Am trecut azi pe la 21 fix pe la Kiss, si nu era nimeni...

      Comment


      • eu am ajuns pe la 22:30.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • ziceti voi o zi sau o ora, eu ajung acolo in 10 minute...

          Comment


          • hmmmm nu stiu ce sa zic..in ultima vreme nu pot sa spun o ora fixa pentru ca am un program ciudat si nu stiu cand si la ce ora pot sa ajung. hotarati cei care mai mergeti o zi si o ora si dati-mi si mie un sms , o sa incerc sa ajung.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Intrucat eu o sa fiu plecat din Buc o sa ma las pe mana voastra... ma supun majoritatii, deci K-ule, detail, faceti cum vreti si eu o sa fiu de acord. Numai bine.
              sigpic

              Comment


              • Macar data propusa de K-ul: 11-13 septembrie e OK?

                Comment


                • eu am fost aseara la Kiss pe la 21.10 si am fost singur juma de ora pana a venit CLK-ul, apoi Tomu, K-ul, Fof-ul.......am citit si eu acest thread si am vazut si pozele si m-am uitat atent la parerile lui mcnalex dupa drum........sincer mi se pare ff tare si chiar as veni......asta depinde de finante ca de abia m-am intors din concediu......dar daca va voi spune cu 2 zile inainte de plecare daca merg sau nu va fi vreo problema?? ...... am si eu cablu de remorcare si lanturi si chiar si o lopata...in caz ca ramane K-ul impotmolit ......bafta
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • Uite ca am gasit internet si in cuca macaii... norocul meu ca mi-am luat si laptopul. Eu pot oricand in perioada 5 sept - 14 sept ( maxim 15) ca pana atunci am concediu.
                    sigpic

                    Comment


                    • hai sa ne vedem sambata al intalnirea oficiala cei care doresc sa mearga si stabilim acolo toate detaliile.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Am reusit sa scot niste cazari pe la Ranca si Obarsia Lotrului, avem insa o problema de "timing", vineri 11 septembrie este etapa de VTM la Ranca, circulatia va fi oprita spre Ranca pana pe la ora 18, iar in zona va fi probabil balamuc. Ar trebui sa stabilim impreuna o limita "suportabila" de tarif de cazare si sa cautam o rezervare in zona Novaci-Ranca...

                        Comment


                        • In zona Novaci Ranca e problema de cazare fiind etapa in campionatul national de coasta al Romaniei sunt rezervate destul de multe locuri. Daca vreti ceva incercati sa rezervati cat mai repede. Bafta si poate cu ocazia asta prindeti si coasta de la Ranca

                          Comment


                          • lasati cazarile , stam la cort

                            Comment


                            • eu sunt de acord si cu cortul... de fapt chiar as prefera... insa ma supun majoritatii... ar mai fi o problema... vad ca se strica vremea...
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu as prefera sa stam intr-un loc mai organizat, mai bantuie in zona "Mos martin", ar fi bine sa gasim in zona Ranca o posibilitate de campare. La Obarsia am auzit ca nu ar fi scumpa cazarea...
                                Intr-adevar prognoza pe care am gasit-o pentu saptamana viitoare nu este asa de rea ca cea pentru acest weekend, dar nici nu este 100% pentru vreme buna...
                                Last edited by detail; 6 September 2009, 17:54.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google