Hai Pe Transalpina ....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iar pt. a va face curaj, priviti ce sosea de munte au in Bolivia :
    Attached Files

    Comment


    • Se vede ca sunt sariti de pe fix si se mira dc sunt atatea accidente la ei in tara!!!!!

      Comment


      • Deci una peste alta... am vazut ca se poate trece lejer Transalpina cu Loganul... Am discutat, am aflat ca au inceput sa asfalteze. Pana la urma in afara de mine si de K mai vine cineva? ca ar cam trebui sa punem la punct un plan... o lista de necesar, etc.
        sigpic

        Comment


        • auzi , doar el si K-ul...normal ca mai vine , de ex. eu....

          Comment


          • aha... ma bucur ca ne onorezi cu prezenta...
            sigpic

            Comment


            • Ma duc si pe transalpina wekendu asta .
              Sper sa fie cat de cat bun drumul
              Traseu pe care o sal urmez o sa fie cam asa, bucuresti-pitesti-rm valcea-novaci-sebes-sibiu-balea lac-pitesti-bucuresti spe sa reusesc sal fac in 2 zile si o sa innoptez la obarsia lotrului (sper)
              ABS+ 1.6

              Comment


              • s ane pui poze...si vezi nu dinalea de spectacol...
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • Originally posted by sinx View Post
                  Deci una peste alta... am vazut ca se poate trece lejer Transalpina cu Loganul... Am discutat, am aflat ca au inceput sa asfalteze. Pana la urma in afara de mine si de K mai vine cineva? ca ar cam trebui sa punem la punct un plan... o lista de necesar, etc.
                  Si eu, dar acum mi-o prajesc o saptamana la mare, nu prea am chef de internet. Luni sunt loco deja....

                  Comment


                  • ok detail... ma bucur ca o sa mergi cu noi... daca nu ai timp de internet nu este nici o problema... o sa vedem cum facem sa ne ocupam din timp de toate cele necesare... ca nu vreau sa fie doar o plimbare cu masina... poate reusim sa ne bucuram si putin de natura... un gratar la iarba verde, ceva.
                    sigpic

                    Comment


                    • azi am fost prin vitan si am cumparat 4 metri de cablu si niste bride de prindere... ma pregatesc pentru transalpina... si chiar iau treaba in serios...
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • bre....cred ca ne descurcam si fara....eu cu garda al sol o sa am probleme.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • Pai pentru tine am facut-o K-ule. Glumeam... am avut pana acum una d-aia cumparata si prima oara cand am folosit-o s-a rupt instant... am zis sa imi fac una care sa tina... nu neaparat pentru Transalpina.
                          sigpic

                          Comment


                          • neaparat sa faceti plinul inainte sa urcati pe transalpina ca pana in sebes nu mai gasiti nici o benzinarie!!! noroc ca eu nu am mai fost pana in novaci ca ramaneam fara coombustibil. eu am plecat cu plinul de acasa, dar mi-a consumat cam 8%.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • M-am intors din IAD ...
                              Domulk te sfatuiesc sa nu mergi daca ai arcuri sport in primul rand ca rupi amandoua barile si o sa ramai suspendat si mai spargi si ceva pe dedesupt la masina
                              Pt cei care se aventureaza e f. frumos ca peisaj si aventura (offroad) ....da drumu intre ranca si obarsia lotrului (33,5km) e crima ... a si podu de la obarsia nu e gata se traverseaza cu masina prin apa (oricum se trece usor e floare la ureche ...decat ce e pe traseu ) ,de la novaci la ranca e asfaltat ca in palma
                              ABS+ 1.6

                              Comment


                              • Eu am zis mai sus ca nu e de trecut momentan cu loganul ca va bateti joc de ele. Vad ca se confirma ce am zis eu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google