Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai ar merge si o bere,il trimitem pe Radu la inaintare...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Pai iuliane se poate rezolva vin cu tine iti conduc masina si poti consuma si berea cea de toate zilele!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • sa sti ca nu este o idee rea! dar sa ma lasi apoi acasa nu mai vreau la Ploiesti!!!

        Comment


        • Da te la sla butimanu nu vrei?

          Viu cu masina lui iulian dane te iau si pe tine de acasa si beti bere pana la revelion!
          Last edited by savoiu_rf 82; 5 July 2011, 17:43. Reason: Automerged Doublepost
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • eu sunt de acord!!! decat sa mai cumpar cap de bara dreapta mai bine beau bere!

            Comment


            • Si eu tot de aceeasi parere ca si tine sunt!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • ne intalnim 15 "loganisti" cu 3 masini?
                lasati berea si bagati banii in masini!
                conduceti fara puncte, sa ne vedem cu bine!
                daca stai sa-mi citesti mie semnatura inseamna ca deja ai stat prea mult in fata pc-ului si ai inceput sa te plictisesti

                Comment


                • si eu care credeam ca ne intalnim 15 "loganisti" cu 3 masini sa bem si noi impreuna ceva "bere", ca este vara si cald!!!

                  Comment


                  • Eu sper ca n-o sa treaca vara asta fara sa bem o bere impreuna!
                    Iulian,concediu placut la mare!!!
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Poi eu zic sa bem o bere impreuna si fara alcool Ca nu va ramane in gat Dar ...oricum nu avem decat sa venim cu mandrele ca sa poata conduce la intoarcere . Dar cel mai bine e sa lasati bautura si sa veniti cu masinutele ca de aceea ne intalnim mai multi prosti sa facem un schimb de impresii si nu sa dam alcool pe gat . Bafta voua

                      Comment


                      • Radule cunosti si tu pe cineva care sa imi procure si mie la un pret mai mic decat pe la noi prin magazine un spoiler ca lu Bogdan VBF?

                        Comment


                        • mMULTUMESC MULT DANUTE DE MULT MI LE DOREAM SI IATA CA MI SA IMPLINIT VISUL! NE INTALNIM DUMINICA LA ORA 11 LA STATIA 12 PETROM PETE DRUM DE VICTORIA VOI FI PUNCTUAL DUMINICA NU MAI INTARZII CA AZI!

                          Valy sa stii ca nu cunosc pe nimeni!
                          Last edited by savoiu_rf 82; 6 July 2011, 23:56. Reason: Automerged Doublepost
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Sa stapanesti sanatos jantele si grija la borduri...
                            sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                            Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                            Comment


                            • Multumesc mult!

                              Alexe de ce nu mai vii la intalniri?

                              Slaba miscarea pe forumul logan club targoviste!
                              Last edited by savoiu_rf 82; 7 July 2011, 23:41. Reason: Automerged Doublepost
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google