Sigla Logan Club Timisoara
Collapse
X
-
eu ma gandeam la hartie adeziva scoasa la imprimanta.
eventual infoliata inainte ca sa fim siguri ca nu se duce tusul :|
Leave a comment:
-
explica-mi si mie PAUL ....unde mama naibii pui tu coroana aia cand sigla ta la baza de sus e dreapta ? si in al doilea rand ganditi-va si la culori ....ca o folie cu N culori nu o sa gasiti in vecii vecilor !!
Leave a comment:
-
cu o parere sa va ajut si eu colegi, a 5-a de la adi din postul #14 e super!
Leave a comment:
-
Si acum o stema speciala pt JREwing , alb cu rosu ...Attached Files
Leave a comment:
-
Te inteleg...dar si tu mai pierdut, atunci cand ti-am vazut numerele de pe masina.....:-)
credeam ca cineva ti-a facut o gluma.....:-)
Leave a comment:
-
Asta e...desi am crescut langa stadion...si tin cu echipa asta ...mor cand vad ca pompeaza bani publici in echipa...in stadion nu am nimic de comentat...ramane aici, dar echipa poate sa plece.
De aceea cred, ca un pic de violet, nu strica daca s-ar regasi in stema....
Leave a comment:
-
Parca l-am auzit pe Orza la TV...dar nu sunt sigur. De aia au vopsit, Autobuzele si Tirobuzele....doar nu crez, ca in paleta de culori la Mercedes, exista Alb-Violet....sau poate exista... :-)Originally posted by JREwing View PostDe unde violetul - culoarea orasului. Am cautat de mi s-a acrit si nu am gasit...
Leave a comment:
-
hei !!, aici va rog ,la cei care se pricep sa fac mai multe modele si de comun acord alegem una
Leave a comment:
-
Sau nu. Terminati-o bre cu violetul, ca nu sunteti cu flacara violet a lu' Base.
Leave a comment:

Leave a comment: