De ce dealeri si service-uri sa ne ferim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    E pacat pentru ca un singur angajat de felul asta, iti poate face firma de rahat.

    Ca si completare, a trecut o luna si inca nu m-au sunat. Pot face pariu ca piesele au ajuns dar pur si simplu nepasarea domneste peste birourile de acolo.

    Comment


    • #62
      Chiar ca la AMG e o organizare proasta pe partea de logistica si vanzari.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #63
        Originally posted by iuli81 View Post
        ..a trecut o luna si inca nu m-au sunat. Pot face pariu ca piesele au ajuns dar pur si simplu nepasarea domneste peste birourile de acolo.
        Din pacate cam asa sta treaba peste tot; sau daca nu peste tot, in majoritatea cazurilor. Au destui clienti incat sa ii doara fix undeva ca nu mai cumpar eu piesele X si Y cand sunt altii care or sa le ia. Cam asta e mentalitatea.. pacat indeed
        ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
        Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

        Comment


        • #64
          O alta problema la Auto Marcus e ca oamenii aia, in general 40+, sunt plictisiti de viata si chiar de ei. Li se rupe la propriu! Tipul de la receptie caroserii m-a scos azi din minti. A vorbit foarte urat intr-una (facea glume de toata jena cu un coleg) si s-a miscat ca ochiul mortului. Inafara de seful de service si de baietii de la vanzari, PRAF!

          Comment


          • #65
            Si omul de la piese si accesorii e de treaba.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #66
              Nu recomand nimanui sa se duca in Gorj la Lazar Service au personal incompetent. cine vrea mai multe sa citesca"auto-resetarea CB" nici in momentul de fata nu am rezolvat problema in service acum incerc ceva citit pe forum.

              Comment


              • #67
                Dedeman Bacau multumit 85% ,executie buna a reparatiei ,protejarea cu folii pe durata reparatiei ,dupa care spalare si curatare completa la returnarea masinii,in plus nu mi-a incarcat manopera.Partea rea e ca au zis ca au pe stoc piesele necesare pt reparatie dupa care ma amanat 2 zile pt intercooler.

                Comment


                • #68
                  Dedeman e un dealer serios, chiar daca nu are concurenta pe zona respectiva.
                  Chiar se misca repede si au si magazie mare de piese.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #69
                    Cand mergi la servis cel mai bine te informezi care e cel mai serios mecanic si iei legarura cu el .iar daca esti multumit de cum isi face treaba ti legatura cu el. daca nu cauti altul
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Nu recomand servicelul Meridian sud
                      am un logan in service de o luna de doua saptamani asteapt un cablu de pt. proiectoare iar azi ma trimit pe mine in targ sa-l cumpar!!!!!!

                      Comment


                      • #71
                        Cine stie despre Emilian SIBIU??Cum sunt cei de la Service..ma duc cu masina la ei pe 20 mai..nu sunt din Sibiu si nu cunosc pe nimeni aici..Mesaje pe Private sau cum doriti..Thanks!!

                        Comment


                        • #72
                          De eurocar service alexandria stie cineva.........
                          sigpic Alexandria

                          Comment


                          • #73
                            Nu ITP la Adras Oltenitei

                            Am fost sa fac ITP la Adras azi, conform programarii, la ora 10 am. Cand am ajuns inginerul de service mi-a spus ca am intarziat si de aceea a programat alta masina. L-am intrebat cat e ceasul. Raspuns: ,,10.05, trebuia sa fiti la birou, in fata mea, cu actele, la ora 10,,. Degeaba am protestat, nu a vrut sa faca ITP la Loganul meu. Incredibil, dar adevarat. Se intampla la Adras Oltenitei Bucuresti.
                            La ce Adras ati fost voi multumiti?

                            Comment


                            • #74
                              Schima service-ul. Atata timp cat isi bat joc de tine nu merita nici macar sa le dai buna ziua. Ai atatea service-uri in Bucuresti, iti recomand Dacoserv sau IPSO.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #75
                                Nu recomand service-ul de la constanta a lu olteanu ... vai de steaua lor aia de la caroserie ... se stie treaba
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google