De ce dealeri si service-uri sa ne ferim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andrei View Post
    Schimba service-ul, si n-o sa se mai intample asa.
    S-o crezi tu...si la IPSO, de exemplu aplica aceasi solutie (gresarea repartitorului).
    Sunt sigur ca dupa cateva mii de km o sa apara si la mine bataia, asa ca...

    Comment


    • Daca dai de niste mecanici care au chef de munca, schimba repartitorul, fara comentarii. Au fost destule cazuri.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Pai si pot sa ma mai duc acum la alt service pt problema asta dupa ce am facut revizia la Nesti? Ma gandesc sa nu imi zica :dute unde ai facut revizia...

        Comment


        • Poti merge la orice service, in tara sau in strainatate. Nu conteaza unde ai facut revizia.
          In Bucuresti, iti recomand Dacoserv sau IPSO.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Multumesc mult Andrei !

            Comment


            • Salutare tuturor!
              In judetul Timis eu consider ca Auto Europa este un service serios. Am avut o mica problema cu ulei pe la capacul de distributie si au fost foarte serviabili si corecti.
              Am fost foarte multumit de serviciile lor si in continuare daca voi intimpina alte proble (sper ca nu) tot la serviciile lor voi apela.
              sigpic
              VIATA ARE PRIORITATE

              Comment


              • Originally posted by robram View Post
                Salutare tuturor!
                In judetul Timis eu consider ca Auto Europa este un service serios. Am avut o mica problema cu ulei pe la capacul de distributie si au fost foarte serviabili si corecti.
                Am fost foarte multumit de serviciile lor si in continuare daca voi intimpina alte proble (sper ca nu) tot la serviciile lor voi apela.
                Mersi.Chiar vroiam sa intreb pe cineva despre ei.
                Logan ABS PLUS 1.4 MPI

                Comment


                • Am rezolvat cu service Nesti ...Un telefon la vocea clientului si in 48 de ore aveam repartitorul nou montat pe masina !!!

                  Comment


                  • Spoiler schimbat acum un an, astazi la spalat s-a luat vopseaua.
                    Vopsitul s-a efectuat la IPSO otopeni.
                    Pt probleme de tinichigerie si vopsitorie, sfatul meu este sa va feriti de ei. ( mi-au schimbat si aripa, punandu-mi una usor lovita - niste scarbe).
                    PS: masina este spalata lunar.

                    Comment


                    • Daca mai ai garantie pe lucrare mergi inapoi la ei.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • A trecut un an. Nu cred ca mai e valabila garantia.
                        Si nu mai vreau sa am de a face cu asemenea indivizi. Sunt mult prea ordinari ( nu toti, doar majoritatea).
                        O sa le dau un telefon sa le spun ce parere am eu despre service-urile lor.
                        Multumesc pt sfat Andrei.
                        Toate cele bune.

                        Comment


                        • La brasov feriti-va pe cat posibil de ASV Auto Brasov...Cei mai scumpi...Mai bine mergeti la SICARO sau daca chiar vreti un dealer corect si cinstit, la BOGYO in sfantu
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Am gasit un fluturas in parbriz prin care ma anunta ca service-ul local de la Braila face o verificare gratuita la toate Loganele inainte de intrarea in iarna. E o chestie zic eu. O sa profit de oferta .
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • Ma face sa rad chestia asta.
                              Stii in ce consta verificarea? In verificarea vizuala a nivelelor lichidelor si a instalatiei de incalzire.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • De service in mures stie cineva ceva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google