Sistemele voastre audio?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da...Si am sa vreau sa pun inele de MDF ca sa nu tai din tabla. Inca mai este in garantie. Si nu vreau sa ma duc sa le instaleze aia de la dealer. Poate gasesc eu pe cineva.

    mersi!
    sigpic

    Comment


    • A mea si acum e in garantie, dar dupa 2-3 luni deja am inceput sa fac treaba pe ea )

      Comment


      • Cand am luat Logan-ul, la 3 zile deja montam alarma, schimbam sunetul pe masina si taiam pe spate ca sa pun ovale!Sa-i ia naiba cu garantia lor!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • hai sa ma dau de gol. Nu e masina mea. E a parintilor. Cred ca am spus destule.
          sigpic

          Comment


          • Se gasesc inele mdf pt ovale?

            Comment


            • Eu am un hu Blaupunkt Victoria SD48, cu difuzoare blaupunkt de 165 fata/spate + telecomanda volan rc-10.
              Attached Files
              Loganul Meu !

              Comment


              • hai ca ma bag si eu;cd player pioneer deh-p88rs-20mil, doua perechi de jbl c608 gti mk2-22mil,subwoofer jbl w12gti mk2-15mil, amplif subw jbl gto601.1-9mil, amplif comp jbl gto 75.4-7mil, centrala usb pioneer cd-ub100 usb-4mil(candva) condensator 1f rockfort fosgate-4mil, gzpk 50mm oawg-3,5mil, incinta mdf 19mm int burete piramida-4mil, stp m1 doua pachete 10foi-5mil, inele mdf doua perechi-1mil, cabluri semnal+cablu 'y'-1mil, cabluri dif fata+cabluri 25mm legaturi amplificatoare-1mil, bafta,sper ca nu va-ti suparat....

                Comment


                • Originally posted by LAE View Post
                  bafta,sper ca nu va-ti suparat....
                  Nu "nea-m" suparat. Am fi fost mai suparati daca stiai gramatica...

                  Daca tot am dat "quote" sa ma bag si eu:

                  LG 9700R - DVD, navigatie, Bluetooth cu boxe Clarion SQ1320 fata si 1620 spate.

                  Comment


                  • ce sa faci ? te mai dai cu lumea, e trandy!! i' am with my mind in my money end my money in my mind!!!

                    Comment


                    • Got my mind on my money, and my money on my mind
                      varianta corecta
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Pigoo View Post
                        Got my mind on my money, and my money on my mind
                        varianta corecta
                        pentru tine, eu spun asa pentru ca chiar asa gandesc!!!
                        Last edited by LAE; 21 March 2009, 14:27.

                        Comment


                        • eu am pus in masina ceva decent ,nici prea-prea nici foarte-foarte ,si anume
                          -un mp3 sony gt410u (pe care o sa il schimb cat de curand)
                          -un sistem in usile din fata renegade http://www.be-loud.ro/produse/Difuzo...egade/RX_6.2c/
                          In portbagaj vreo 400 rms de la hifonics
                          -un subwoofer hifonics titan 12s4 in incinta facuta ''la comanda'' acordata la 32hz
                          -un amplificator hifonics 400 rms pe 1 camal(in punte) la 4 omhi
                          -un condensator de1.6 farazi
                          -un kit de cabluri sanatoase

                          Am mai insonorizat pici pe colo....si a iesit ceva bunicel :-??
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                          http://mik-anonym.blogspot.com

                          Comment


                          • frumos, e de bun gust sa ai ceva muzica in masina mai ales daca stai mult in ea! cd playerul daca-l schimbi ia-l tot cu usb....

                            Comment


                            • Eu am o linie CLARION completa:
                              - casetofon DB1718 RMP (4x50W)
                              - statie amplificare APX2121E (200W)
                              - boxe fata SRQ1320R (30W)
                              - boxe spate SRQ1720R (40W)
                              - subwoofer SW3012 (350W)
                              Nu e un sistem foarte puternic dar se aude foarte bine si foarte clar. Eu sunt foarte multumit de el.
                              Attached Files
                              fara linkuri externe

                              Comment


                              • sa-l stapanesti sanatos, suna bine intr-un cuvant; ce muzica ai? raspuns ''clarion'', parca da bine linia dintr-o bucata asa gandesc si eu! alti nu dar asta e....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google