Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vitriol View Post
    Mai bine Debica Passio. Diferenta de pret este insignifianta.
    Originally posted by 827sam View Post
    Prea tarziu ), am luat 4 buc tigar sigura DOT 0116, 148 ron/buc
    Le si pusei azi, ce sa zic, momentan sunt multumit

    Comment


    • verzilor, bagati si vredestein in poll, suntem destui care folosim.

      Comment


      • Eu pot folosi Falken fara sa apara in poll, si asa poll-ul da o imagine plina de Kormoran si Debica. Continental apare in frunte doar pentru ca in ultimii ani ca s-a pus EcoConti din fabrica pe masini.
        Mai sunt si acum useri care cauta sa cumpere rezerva nefolosita de Kormoran K801. Deci o panarama de anvelopa si cu DOT de 8-10 ani.
        Last edited by mr.K; 27 February 2016, 21:37.

        Comment


        • Cred ca poll-ul ar fi trebuit facut mai degraba ceva gen: ce marca de cauciucuri aveti dupa cele venite din fabrica?
          ex Dacia Logan Preferance 1,5dci E3/03-2006-->08-2012(76.100km) BV 29 --H

          Comment


          • la aceasta intrebare raspunsul este: tot continental ecocontact5
            nu am testat alte anvelope, nu pot sa zic ca sunt mai bune ca altele, dar pe mine m-au mutumit din toate punctele de vedere
            sigpic

            Comment


            • Gata, a tecut iarna? Ce facem? Schimbam cauciucurile, trecem pe cele de vara? Cred ca nu mai ninge, sper sa nu am ghinion.
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • Stai linistit eu zic sa le mai lasi si toata luna martie.
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • Anvelopele de iarna fiind Mud & Snow, chiar de scapi de zapada, in tara noastra eminamente agrara, sigur dai de noroaiele primaverii.
                  La inceputul lui aprilie le dau jos pe cele de iarna, de obicei.

                  Comment


                  • Aveti dreptate. Le mai tin pe masina o luna. Vremea se schimba rapid ( babele.....), lucrarile agricole sunt in toi....noroaiele.
                    Multumesc pt sfaturi.
                    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                    Comment


                    • Pentru cei care care cauta gume ieftine si fara mari pretentii, este oferta la Metro pentru Lassa de vara 185/65/15- 164,90 lei/buc.
                      Montaj si echilibrare gratuite daca se cumpara 2 anvelope sau multiplu de 2. Deci se mai face economie la 15 lei/anvelopa.
                      La 150 lei pret net, zic eu ca e o alternativa buna la clasicele Debica/Tigar @co.

                      Comment


                      • Mai bine motrio... macar de alea s-a anuntat lumea multumita, de turcismele astea nu prea am auzit reviewuri.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • A auzit FC Barcelona, de vreme ce-s parteneri.
                          Get first hand information on all the Barça news. You can consult all the Club information on the Barça official website.


                          Vad ca sunt fabricatie BRISA, joint venture intre Bridgestone si Sabanci Group din Turcia.
                          Last edited by mr.K; 29 February 2016, 14:23. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Tigar sunt joint venture cu michelin dar n-am vazut prea multe Mclaren incaltate cu ele. Si faptul ca dau bani la X sau Y (inclusiv echipa de HANDBAL sau Futsal Barcelona) ma incalzeste fix defel in ce priveste caitatea produsului.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Eu ziceam ca-s IEFTINE, nu stiu cat de BUNE sunt.
                              Probabil ca sunt la fel de bune ca toate cele ieftine.

                              Si faptul ca dau bani la X sau Y (inclusiv echipa de HANDBAL sau Futsal Barcelona)
                              Dar demonstreaza ca nu-s niste necunoscuti care fac anvelope in garaj.
                              Last edited by mr.K; 29 February 2016, 16:14.

                              Comment


                              • Sunt de talia lui nankang si champiro...
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google