Jante aliaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am cautat modelul Borbet CF si sunt altceva....
    Eu cand am apasat pe link-ul atasat de tine, primele erau unele in 3 spite.....fff "ciudate...." ))
    Si eu ma uitam dupa tipul asta gen Borbet CF, dar am gasit Rial-urile.....si fiind si high glossy....le-am luat...)
    Ca sa intelegi la ce jante faceam referire cand spuneam ca nu-mi plac, apasa pe link si uitate la pozele nr 2, nr 5 sau nr 8
    Last edited by enc_edy; 12 April 2016, 14:35.

    Comment


    • Ce J au jantele tale? Rog pe cineva de pe forum sa posteze o poza cu jante de aliaj cu 7J pe care a pus gume 185/65/R15

      Comment


      • Intentionez sa cumpar 4 jante aliaj DEZENT TI TTIK2SA38 R15 6 4X100 ET38 pe care pun anvelope 185/65/15.
        Pentru aceste jante mai trebuie omologare RAR ?La ITP sau politia se pot lega de aceste jante ?

        Comment


        • nu au treaba cu jantele atata timp cat sunt pe 15 ". ti-am mai zis, eu am cu et 35, si am fost de n ori la itp, fara sa dau spaga sau sa stiu pe nimeni acolo.

          Comment


          • Jantele din aliaj (ma refer strict la cele montate in uzina, care eu zic ca sunt mai rezistente decat majoritatea celor aftermarket) se strica totusi mai repede de la sare decat cele din tabla; dar de la borduri? Sau se strica la fel de repede dar trebuie protejate doar pentru ca sunt mai scumpe decat cele din tabla.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google