Schimbare Culoare BORD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • guguspan, la tine cum se vede ziua? ca la mine cand pun pozitiile nu vad mai nimic
    sigpic

    Comment


    • sa stii ca se vad aiurea un pic da rezolvam,, cand prind un pic de timp rezolv, intr adevar se vede naspa mai ales daca bate soarele, da am smd uri cu intensitate un pic mai mare si cred ca va fii bine

      uite la alexutu mi se pare ca se vede aiurea si asa noaptea, cel putin din poza aia
      Last edited by goguspan; 7 March 2011, 00:40. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • cred ca o sa incerc tot cu alb, cum aveam inainte sa schimb placa sau cu albastru ala deschis cum am acum la ceasuri, ca la negativ nu renunt
        sigpic

        Comment


        • pai cu alb se vede albastrui fondu, mie aia nu mi comvine, da incerc si o sa pun poze iar, si ti spun daca merita sau nu ca, cu portocaliu ai vaz ca se vede k

          Comment


          • dupa o alegere putin ciudata, o combinatie de rosu cu albastru mi-a iesit o nuanta de pitzi pentru modul de zi
            Attached Files
            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

            Comment


            • uite al meu iti place nicule
              Attached Files

              Comment


              • am aut cu alb si imi place uite atasez si o poza
                ps: mai bine asa decat sa nu vad nimic
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • no vezi aia nu mi placea mie albastru ala. daca mi iese cu rosu acela mai intens o sa postez poze si ziua si noaptea, stii cum era cand aveam display normal si lumina alba, daca nu aprindeam seara farurile iti lua ochii

                  Comment


                  • Rosul acela intens se vede corect doar noaptea si aproape se obtine un fond negru. Fara modificari suplimentare, ziua, cu soare si pozitiile aprinse acest rosu se va transforma intr-un rozaliu dezolant.
                    Attached Files

                    Comment


                    • la dispay pe rosu ma refeream si eu , tre ceva mai tare la rosu cu intensitate mai mare

                      Comment


                      • ... ....
                        Attached Files

                        Comment


                        • si ziua cum se vede adi /

                          Comment


                          • ziua mai mult ca sigur albul se vede ca la mine, adica, binisor fara pozitie pusa, iar cand pui pozitia nu mai vezi mai nimic

                            ceva util pentru cine vrea sa se apuce si nu prea are habar, inca o data multumim lui crististreulea
                            click aici
                            Last edited by nicu_rcn; 8 March 2011, 13:26. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Imi poate explica si mie cineva cum se pune led rosu pt acele de la vitezometru / turometru ! Multumesc
                              My turbo lag, give your MPI, a chance

                              Comment


                              • Daca lipiti ledurile (cele trei de la fiecare ceas) exacy ca in tutorial, nu o sa se vada bine. Daca vreti sa se vada alb puternic, ledurile trebuiesc montate orientate spre numerele serigrafiei. O sa revin cu poze pt ca mai trebuie sa demontez odata bordul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google