Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ar fi si in galati oferta pentru 1.4 350 ron ma intereseaza !!!

    Comment


    • Din pacate in Galati nu se pastreaza promotia de pe forum. Daca vrei insa sa beneficiezi de reducere fa un drum la Bucuresti si in 30 minute masina e gata. Pana acum nu am avut niciun posesor de 1.4i nemultumit de modificarea noastra.
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • Salut
        la un 1.5dCI, 70cp, mai e valabila promotia de 600 lei?
        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

        Comment


        • Care e viata motorului dupa ce sa facut chipul tuning ????

          As fi curios de ce nu au facut cei din fabrica aceasta marire?

          Baieti de la renault nu cred ca debeaba au lasat 75 cp la 1.4.

          Am ceva cunostinte printre mecanici de service auto si mi-a zis sa stau in banca mea ca la inceput e roz mai incolo simt cand pica motorul

          Comment


          • Poti sa faci linistit motorul nu va avea parte de uzura
            CT-42-SMC doar un logan mai galagios

            Comment




            • Sport & Tuning Show impreuna cu Obdtuning te asteapta din 22 pana in 25 mai in incinta Prisma 2 Corbeanca!

              4 zile dedicate masinii tale : alege-ti stilul care te reprezinta!

              Pentru că maşina a depăşit statutul de simplu mijloc de transport…..pentru că ne reprezintă, ne defineşte, ne provoacă să visăm din ce în ce mai îndrăzneţ!

              SALONUL DE TUNING SI SPORT BUCURESTI organizat de societatea romano-italiana NEF EXPO ofera cadrul optim de promovare pentru autoturismele de tip sport si variante de tuning&sport.

              Solutia vine in intampinarea asteptarilor posesorilor de masini sport care doresc o masina personalizata, dar si a potentialilor cumparatori de masini sport, pasionati de tuning.
              Aceasta dubla abordare ofera optiuni variate de deplasare cu autoturisme puternice si personalizate in egala masura.

              Intreaga tematica a expoziţiei cuprinde: tuning auto-moto (interior, exterior, mecanica, audio), automobile off-road , automobile sport si de competitie, motociclete de competitie, kart-uri, accesorii auto-moto, piese de schimb, combustibili,lubrifianti , pneuri , cluburi si asociatii de profil , media auto-moto.

              Organizatorii au ales ca loc de desfasurare - Complex Prisma, o locatie care ofera multiple posibilitati de organizare pentru evenimente conexe, datorita generozitatii spatiului.In aceeasi locatie s-a desfasurat de curand si prima editie a Salonului Moto si Accesorii avand aceeasi organizatori.

              Pentru informatii suplimentare va stam la dispozitie!

              Persoana de contact: Stancu Alexandru
              Tel: 0751-194.100;
              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

              Comment


              • Daca vreti sa faceti remapare la CLUJ in weekend-ul asta la preturile de pe forum, ma gasiti la TuningDays. Numarul meu de telefon este 0751.194.100 si cred ca o sa ajung sambata seara si duminica o sa fiu la expo.
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • Prin Iasi nu se intrevede nici o vizita? Ca tare m-ar bate gindul si pe mine ...

                  Comment


                  • Pai la Iasi poti apela la dealerul nostru local. Ai pe site-ul obdtuning un formular de contact pentru fiecare dealer (dealeri obdtuning: http://www.obdtuning.ro/?s=content&id=8)
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • Intr-adevar, in Iasi este dealer Obdtuning (Dimsport), pe care l-am si contactat astazi. Dar, din pacate, n-am putut obtine reducerea pe care o practicati voi la Bucuresti (in acealeasi conditii - fara factura, chitanta etc - ). Iar 150 EUR mi se pare mult pentru numai 7 CP.
                      De aceea ma gindeam ca poate o sa veniti voi pe la Iasi. Ca daca as veni eu la Bucuresti, as ajunge tot la cei 150 EUR.
                      Va multumesc anticipat.

                      Comment


                      • LE: N-am absolut nimic cu dealerul de la Iasi. Este afacerea lui si tarifele le pune dupa cum stie el. Ii respect munca, numai ca mie personal mi se pare cam mult.

                        Nu vreau sa fac posturi (inutile), nu vreau sa atac pe nimeni ... chiar ma intereseaza un chiptuning la masina din dotare.

                        Comment


                        • Vad ca nu primesc nici un raspuns de la baieti care fac asa ceva...Hmmmmmm

                          Comment


                          • Ce te face sa crezi ca eu am raspunsul la intrebarea ta? Cat tine un motor la o masina depinde de conducatorul acesteia. Noi prin remaparea nu aducem modificare radicale la motor ce ar putea scurta repede viata acestuia.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • Obdtuning e si in pitesti..?

                              Comment


                              • Da, este si in Pitesti insa reducerile de pe forum se acorda doar la sediul din Bucuresti.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google