Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mașina e în garanție, deci pică.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Pai si cu o masina in garantie, voi il sfatuiti sa demonteze, sa mearga fara capac la volan... Pai e sh de 15 ani sau ce? Ptr ce va mai luati masini noi? daca tot va place sa mesteriti...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Se schimba pe garantie.
        Imi schimba mie, care sunt anul 4 de garantie, contact si electromotor, dar lui cu pom de Craciun si L2.

        Comment


        • Il schimba fara probleme. Chiar mi-au spus de la service ca daca problema persista dupa schimbarea monomanetei sa revin sa-mi schimbe contactul
          My Ride sigpic

          Comment


          • Da ce am facut Sefu.
            Am dat un sfat
            Sa demontezi un capac la volan pierzi garantia wtf.
            Am scapat cartela de intrare in parcare chiar in capacul la volan( nu stiu cum am reusit) si am fost nevoit sa il demontez.
            Intamplate adevarata.
            Cea cu cafeauna nu se pune.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • Stoicane, tu tre sa umbli cu torxul dupa tine... Si mopul
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Tot timpul
                Alea nu lipsesc din portbagaj


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by mumus View Post
                  ... Ptr ce va mai luati masini noi? daca tot va place sa mesteriti...
                  Off, nu te-ai prins inca, luam dacia ca nicioadata nu ne plictisim, tot timpul gasim ceva de mesterit la ea, cind ne-o apuca lenea ne luam masina nemteasca cu toate ca nici alea nu mai sint ce erau odata ...

                  Comment


                  • Las` ca nemtii ne cumprara nou loganurile si le tin pentru ei cativa anisori cat au garantie si noi le cumparam toate ciururile cu xxxxx km si le luam "de noi" ca deh e "W" ....masina nemteasca. Au apus de mult vremurile acestea, cunosc 3 persoane care s-au parlit pe ideea asta!

                    Comment


                    • Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Este grav? Necesita garantie, daca tot merg peste ei cu chederul?
                        Attached Files

                        Comment


                        • Parca mai era cineva cu masticul ala vopsit crapat, eu as insista sa il repare.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Merci, e in partea stanga.

                            Comment


                            • deci si la tine e crapat......cineva mi-a spus ca nu este grav..el este elastic si vopseaua nu (defect tipic Renault dat solutiei constructive), apa nu ajunge la tabla. dar daca tot ai inceput scandalul mergi pana la capat......pune-i sa repare masticul si sa dea cu vopsea, doar ai "laureat", sunt curios cum rezolvi.....cand fac revizia le reprosez chestiile astea si daca nu repara .....VC, constatare....si ANPC.....
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment


                              • aris86, unde e locul cu pricina ? Ai cam multe probleme pt o masina noua, adica de nici 2 ani ... , cand se mai incalzeste putin afara trebuiesc tratate toate "ranile astea", daca faci reparatiile acum la putin peste zero grade, ma gandesc ca or sa protesteze iar !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google