Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chedere am comandat eu 8 metri in doua comenzi una a si fost confirmata si trimisa zic ei

    Comment


    • Am vazut ca pe Aliexpress se gasesct o gramada de lucruri!Scuze pt of topic

      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

      Comment


      • Singura problema pe care o reprezinta o comanda de accesorii (si nu numai) din China/Rusia sau spatiul extracomunitar in general este vama. De multe ori lucrurile nu merg asa cum ar trebui sa fie la oficiile postale vamale din Romania.
        Eu tecomand ca, inainte de a plasa o comanda sa va documentati temeinic despre eventualele costuri care pot apara la ridicarea coletului.
        Pe de alta parte Chinezii au inceput sa livreze si direct din europa. Au un depozit mare undeva prin Germania ... daca nu ma insel. Vezi www.dx.com.
        Bafta

        By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Originally posted by Oti View Post
          Daca tot discutam..tot caut o camera marsarier Wi-Fi, care sa se imperecheze cu tableta, smartphone. Camere supraveghere wi-fi vad ca se fac, camere sport wi-fi se fac, nimeni nu s-a gandit sa faca o camera marsarier. Poate discuta cineva cu chinezu sa faca ceva.
          Pun o poza cu camera supraveghere, cred ca se poate modifica sa merga pe post de camera marsarier.


          Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

          Se integreaza la nr fara alte modificari.Dupa ce schimb mp3 cu navigatia asta noua de Daster o sa cumpar si camera!

          Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
          Last edited by sorin74ivn; 7 February 2016, 14:57. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Un link se poate?

            Comment


            • Sa nu facem confuzie intre wireless si Wi-Fi, se pot face adaptari, cred ca, camera integrata in lampa nr. este standard si se poate conecta la modulul Wi-Fi. Este interesant, am sa ma documentez cum pot face o comanda pe aliexpress, o fac pt prima data si am "emotii adolescentine".
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • Nu este cu wifi!Am aflat de ea de la un coleg!

                Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk



                Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk



                Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                Asta e navigatia cu android de o vand chinezii!

                Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
                Last edited by sorin74ivn; 7 February 2016, 18:33. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Camera din #1534 seamănă dar nu răsare. E de Nissan March, e cu 3-4 mm mai mare , iar soclul becului NU se potrivește cu gaura din ea.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Ce parere aveti despre protectii aripi?

                    http://www.aliexpress.com/item/2PCS-...708.4.6.5Ycn9j
                    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                    Comment


                    • Arata fain!Daca nu se potrivesc?!

                      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                      In legatura cu camera de masalier,.am gasit pe acest forum-"camera masalier" postat de colegi aceasta camera care se potriveste pe logan2

                      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk



                      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
                      Last edited by sorin74ivn; 8 February 2016, 17:59. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Salutare! De miercuri, la Kaufland or sa fie vanzare cotiere la aproximativ 45 lei. Credeți ca ar fi bune pentru Logan 2?
                        Prowd of my new wheels!

                        Comment


                        • La 45 lei o sa fie pe principiul "cat dai, atata face"

                          Comment


                          • Este clar ca este o cotiera universala, si la 45 lei nu stiu ce calitate poate sa aiba
                            Decat sa pui o cotiera care sa scartaie si sa se miste aiurea-nu cred ca are sistem solid de ancorare-mai bine fara asa ceva
                            Dar poate ma insel si se potriveste cotiera la logan 2,trebuie vazut ce si cum

                            Comment


                            • Cum spunea un coleg de pe forum duster : Quality only hurts once.

                              Ori cotieră orignală(8201371987), ori deloc(orice altceva e risipă de bani/timp/nervi).
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Eu am cotiera "originala" luata din showroom dar nu este codul asta pt ca b.....din magazin nu a inteles ca vreau cotiera din echiparea de fabrica si mi-a comandat-o pe "cealalta"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google