Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ceva detalii?
    S-au ne lasi sa patim si noi...
    Cumnatu' are de 2 ani, nu am vazut sa fie problema.
    Last edited by C.Mike; 27 September 2018, 15:02.

    Comment


    • Originally posted by Catalin S. View Post
      Dragi colegi, mie mi-a cam trecut cu carenajele astea.

      *mi s-a cam luat

      O să vedeți că și la voi se va întâmpla le fel peste vreo două-trei luni.
      Daca ai putea sa ne scrii si ce probleme ai cu ele, ar fi bine totusi.

      Zic si eu acum.

      Comment


      • Adica s-a chinuit vreo 3 luni sa faca rost si n-a putut si i-a trecut. Fix la fel am patit si eu Novline romania nu raspund la telefon, nici la email. Ultima data mi-au rapspuns surprinzator zicand ca se muta in bucuresti si apoi pauza. Acum nu mai au nici telefon, nici email. Zici ca i-a bagat la racoare.

        Comment


        • Cateva poze cu aceste carenaje aveti?Nu imi dau seama care sunt!

          Comment


          • Originally posted by iatagan View Post
            Adica s-a chinuit vreo 3 luni sa faca rost si n-a putut si i-a trecut. Fix la fel am patit si eu Novline romania nu raspund la telefon, nici la email. Ultima data mi-au rapspuns surprinzator zicand ca se muta in bucuresti si apoi pauza. Acum nu mai au nici telefon, nici email. Zici ca i-a bagat la racoare.
            Ah, daca s-a referit la asta, atunci va inteleg perfect.

            Comment


            • Foloseste cineva asa ceva => https://s.click.aliexpress.com/e/cm2OPiff ?

              Comment


              • eu am carenajele montate de 2 ani si n am nicio problema, nu stiu la ce probleme s a referit colegul respectiv.
                laureate 1.5l, albastru marin

                Comment


                • Sigur la partea de comanda din ce stiu eu.

                  Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by iatagan View Post
                    Adica s-a chinuit vreo 3 luni sa faca rost si n-a putut si i-a trecut. Fix la fel am patit si eu
                    Exact!

                    Pe de altă parte, față de alte echipări, am constatat că am ceva "urme" de carenaje. Nu full, nu complete, dar se văd ceva "întărituri" pe spate, asta, repet față de Prestige de pildă. Dar nu mai intru în detalii și poze, că iar ne contrazicem pe aici. Am postat la topicul dedicat mașinii din dotare.
                    http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                    Comment


                    • Hm... Mi s-au cam inecat toate corabiile, cel putin pana acum. De la Novline Moldova am primit acelasi raspuns precum colegul C.Mike. Am mai trimis mesaj la un site din Rusia, nu stiu daca o sa am mai multi sorti de izbanda.

                      Comment


                      • Stie cineva ce frane (fata/spate) sunt actionate la hill asist si cum?

                        Comment


                        • Toate, via ABS, HSA-ul fiind o rutină a acestuia
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Merci t0rquemada,

                            Comment


                            • Eu voi ajunge intrun final in Chisinau..Finalul nu stiu cand este.[emoji3]Vizitez si fac cumparaturi pentru caleasca din dotare.Bunicii sunt la 50 km de granita asadar nu merg special pentru asa ceva.Aici ma refer la Novline..
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • Pai cumpara carenaje, ca sigur faci un ban in plus cand le vinzi aici pe forum

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google