Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, eu ma abonez cu 4 buc.

    Comment


    • Vreau si eu un set pt spate logan 2018

      Comment


      • Si eu un set la spate Logan II Ph2

        Comment


        • Hai ca ti-ai facut de lucru [emoji16]

          Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

          Comment


          • Și-a făcut de lucru, da, însă ce e mai important... ați uitat să-l sfătuiți să se pună bine cu racheții și cu vameșii. Nu de alta dar nu cred că-i va fi ușor să treacă în Ro cu atâtea carene.

            Ori să închirieze un Kalașnicov pe perioada șederii și să-l țină la lunetă precum caschetele unor snobi de polițiști români .

            Am fost și eu cândva pe acolo de am crezut că "West-ul sălbatic" e mic copil iar John Wayne și Winnetou erau copii de grădiniță.
            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

            Comment


            • Astazi am primit prin posta o oferta de reinnoire a contractului de asigurare RCA, aceasta fiind activa inca la ASIROM. Ideea e ca, avem o diferenta semnificativa de pret ,aproape dublu.
              Stie cineva, s-au scumpit in asa hal in ultima vreme? ......cer scuze daca mi-a scapat stirea.
              Last edited by alex1ioan; 4 October 2018, 13:57.

              Comment


              • Banuiesc ca nu are antetul ASIROM. Sfatul meu este sa te interesezi si la alti asiguratori. S-a scumpit, dar nu atat de mult incat sa fie dublu ca si pret.
                Last edited by 77sky; 4 October 2018, 18:45.

                „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                Comment


                • Probabil oferta este facuta cu bonus malus 0.
                  Rca intre 200 si 300 cu bonus malus 8.
                  La motor 1sce.
                  Last edited by C.Mike; 4 October 2018, 13:57.

                  Comment


                  • Chiar acum am făcut o simulare si sunt exact aceleași preturi ca si in vară. Am reinoit RCA în iulie pt 6 luni și acum este același preț la același asigurator.

                    Comment


                    • Cer scuze, revin cu informatie calda, dupa ce am coborat la masina sa ma conving, ma rodea rau curiozitatea....
                      -asigurarea a fost facuta in aprilie 2018 la achizitia masinii , bonusul a fost transferat,B8, pret pe 6 luni, atunci, 140 ron pt 1.0 sce.
                      -noua oferta cu bonus inclus pe 6 luni este 210 ron cu DD.
                      Scuze inca odata, dar si 70 ron nu sunt de neobservat. Scrisoarea este trimisa de insusi Asirom Vienna Insurance Group SA

                      Pe 12 luni, vechea era 275, cea noua din oferta 413.
                      Last edited by alex1ioan; 4 October 2018, 14:26. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Vezi...mama lui de DD...

                        Comment


                        • DD-ul reprezinta 20 ron.
                          Oricum, scumpirea e destul de substantiala, parerea mea.

                          Originally posted by alex1ioan View Post
                          DD-ul reprezinta 20 ron.
                          Oricum, scumpirea e destul de substantiala, parerea mea.
                          -avem un milion la an.
                          Last edited by alex1ioan; 4 October 2018, 16:16. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Eu ce sa mai zic ca am facut rca cu 870 de lei la groupama pe 1 an la 0,9 avand 29 de ani si nicio alta asigurare pe numele meu anterior? Alte oferte erau la 1000, 1150 lei.
                            P.s.: casco 2000 lei Allianz fara fransiza

                            Comment


                            • Nu ai avut si tu inspiratia sa iei masina pe numele cuiva mai in varsta masina? Nu de alta dar si eu tot 29 de ani am dar o iau pe numele lui taica-miu.

                              Comment


                              • Nu prea mai conteaza virsta asa mult ca altadata, se egalizeaza primele, si la cap cilindrica si la virsta, nu sint nici ei asa fraieri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google