Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banuiam asta. Alta varianta?

    Comment


    • Eu nu stiu [emoji55]

      Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

      Comment


      • Am eu 2, de Logan 1 si 2 luate de un an. Daca nu se potrivesc pe un Stepway ajung la bazar.
        "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

        Comment


        • Originally posted by dl_dr25 View Post
          Eu nu stiu [emoji55]

          Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk
          Ba stiiiii :-))
          Apropo, mersi pentru raspuns(ala de pe albastrel).

          Comment


          • Azi am dus cotețul la reprezentanta sa ii monteze GPL, trebuia sa o las de ieri dar m-am certat putin cu ei pt ca au zis ca dureaza 3 zile si pana la urma a ramas la o zi si jumatate, desi mi se pare mult si atat.
            Am intrebat de mai multe ori de garantia la motor si mi-au spus ca garantia ramane valabila orice problema ar aparea pt ca instalatia este montata de ei...
            Last edited by Dragos2005; 26 September 2018, 19:01.

            Comment


            • vorbe, doar vorbe...

              Comment


              • Originally posted by Dragos2005 View Post
                Azi am dus cotețul la reprezentanta sa ii monteze GPL, trebuia sa o las de ieri dar m-am certat putin cu ei pt ca au zis ca dureaza 3 zile si pana la urma a ramas la o zi si jumatate, desi mi se pare mult si atat.
                Am intrebat de mai multe ori de garantia la motor si mi-au spus ca garantia ramane valabila orice problema ar aparea pt ca instalatia este montata de ei...
                Si eu am pus Gpl pe 0.9 easy-r in reprezentanta la Tg Jiu,am lasat masina dimineata la 8 si am luato in aceeasi zi la ora 16,am fost informat ca nu mai am garantie la motor si pe partea electrica,am garantie la instalatia Gpl 2 ani.

                Comment


                • Astia de la Craiova asa au zis, am intrebat mai multi mecanici, seful de service, la receptie, si toti au zis acelasi lucru, ca nu am probleme cu garantia la motor si partea electrica, doar daca o montam in alta parte pierdeam garantia...

                  Comment


                  • Legat de carenaje spate: am cautat mai serios si am gasit coduri carenaje spate Novline special pentru Sandero 2: NLL.41.35.003 si NLL.41.35.004. Doar ca... trebuie comandate in Rusia din magazine online (cele doua produse apar in stoc la mai multe magazine). A mai comandat cineva recent din Rusia? Nu apare nicaieri ca asigura transport in afara tarii. Alta optiune ar fi comanda pe novline moldova, dar trebuie sa intreb inainte daca livreaza in Romania. Daca magazinul raspunde ca valoarea coletului trebuie sa fie mai mare de X lei moldovenesti, mai exista doritori din Bucuresti ca sa lansam impreuna o comanda mai mare?

                    Comment


                    • Originally posted by bogdanmardare View Post
                      mai exista doritori din Bucuresti ca sa lansam impreuna o comanda mai mare?
                      Sigur, pune-ma pe lista te rog.
                      "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

                      Comment


                      • Pune-ma si pe mine pe lista cu sandero 2 ph1. Multumesc anticipat!
                        Bucuresti

                        Comment


                        • Cat costa la L2 Ph2?

                          Comment


                          • Originally posted by playmaker831 View Post
                            Si eu am pus Gpl pe 0.9 easy-r in reprezentanta la Tg Jiu,am lasat masina dimineata la 8 si am luato in aceeasi zi la ora 16,am fost informat ca nu mai am garantie la motor si pe partea electrica,am garantie la instalatia Gpl 2 ani.
                            Acolo am facut si eu comanda pentru masina, spune si mie te rog ce instalatie ti-au montat? Landi cumva? Cat te-au informat ca este revizia? la un prieten i-au cerut 260 /revizie, 2 revizii/an.
                            Turbina este considerata parte din motor sau nu este afectata de garantie?
                            Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

                            Comment


                            • Originally posted by bogdanmardare View Post
                              Legat de carenaje spate: am cautat mai serios si am gasit coduri carenaje spate Novline special pentru Sandero 2: NLL.41.35.003 si NLL.41.35.004. Doar ca... trebuie comandate in Rusia din magazine online (cele doua produse apar in stoc la mai multe magazine). A mai comandat cineva recent din Rusia? Nu apare nicaieri ca asigura transport in afara tarii. Alta optiune ar fi comanda pe novline moldova, dar trebuie sa intreb inainte daca livreaza in Romania. Daca magazinul raspunde ca valoarea coletului trebuie sa fie mai mare de X lei moldovenesti, mai exista doritori din Bucuresti ca sa lansam impreuna o comanda mai mare?
                              Acest raspuns l-am primit de la novline moldova:

                              Buna ziua,

                              Vindem numai în Moldova.

                              Noi, nu putem trimite produse în România.

                              Este reprezentant Novline in Romania.

                              Contact - NOVLINE-ROMANIA
                              tel(gsm)+40726099399 Valerii;*
                              +40743478985 Mihail.

                              Comment


                              • Dragi colegi, mie mi-a cam trecut cu carenajele astea.

                                *mi s-a cam luat

                                O să vedeți că și la voi se va întâmpla le fel peste vreo două-trei luni.
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google