Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Și acu am văzut reclama ce zice de tubulatura inclusa, îți dai seama ce dotare super extra este, de merită asa reclama.
    Nici n prin cap nu mi-a trecut ca nu le are.
    ​​Pana a venit iarna și mi-au înghețat picioarele. Dar e bine totuși, măcar încălzește bordul!

    Comment


    • Tine cafeaua calda iarna si sucu rece vara
      Dupa tutorialul din postul mentionat mai inainte montarea conductelor se poate face usor in regie proprie.
      La fel si filtru aer habitaclu...uneori iese mai bine ca in service...
      Last edited by anduvirgil; 28 September 2020, 20:47.
      Logan 0.9 TCe 2018

      Comment


      • Originally posted by nelu_242000 View Post
        Și acu am văzut reclama ce zice de tubulatura inclusa, îți dai seama ce dotare super extra este, de merită asa reclama.
        Nici n prin cap nu mi-a trecut ca nu le are.
        ​​
        Fără niciun fel de glumă pune link cu reclama respectivă (ține cont că dotarea e doar pe țări nordice și RUsia - pachet iarnă grea)

        Seba Duster ph3 are tubulatura standard nu montezi tu nimic.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • "in regie proprie" - nu trebuie demontate scaunele, date la maxim inapoi, demontat tunelul central, si parte inferioara a panoului central, cu mana se cauta cele guri de ventilare (sau oglinda ) si se pot monta tubulaturile pe rand pe fiecare parte - ne cuplate de la inceput. + putina indemanare, ca nu sunt conducte de lichide. (documentarea pe youtube ofera informatii suficiente). Incercarea moarte n-are! Succes!
          P.S. Era bine sa incercati in vara, mai cald, plasticul mai moale si zgarieturi pe maini mai putine.

          Comment


          • Ce link vrei, la TV în Austria am văzut. Dacă nu ma înșel la Duster parca. Sau și pe România, nu mai știu.

            Comment


            • Uite pe cobfigurator la Duster.
              Attached Files
              Last edited by 77sky; 29 September 2020, 22:59.

              Comment


              • Originally posted by t0rquemada View Post
                Seba Duster ph3 are tubulatura standard nu montezi tu nimic.
                N-am stiut pe cine sa intreb, bag seama In septembrie 2018 n-am vazut pe masina din showroom si cand am intrebat, au zis ca n-are. sa-i mut, ca nu stiu sau nu vor sa-si vanda masinile.
                Last edited by Seba; 29 September 2020, 11:35.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Originally posted by anduvirgil View Post
                  Tine cafeaua calda iarna si sucu rece vara ...
                  Exact asta am zis eu inainte sa le montez. Mi-e lene sa caut postarea respectiva acum.
                  Eu le-am montat singur, nu mai stiu cat mi-a luat, vreo ora si ceva.Fara sa dau jos scaunele. Daca dai scaunele jos merge mult mai repede si usor.

                  Comment


                  • OK, am montat azi cele două conducte. Super încîntat de randamentul sporit al aerotermei.,operatiunea a durat trei ore, lucrînd cu răbdare. Scaunele față le-am demontat ,e mult mai ușor, ai loc mai mult. Recomand cu căldură această investitie. Mulțumiri speciale userului Planetară ptr. promtitudine.

                    Comment


                    • Dacă ai avut răbdare să le demontezi . Bucurate de noul confort al mașinii.

                      Comment


                      • Eu chiar sunt foarte mîndru de investitie +lucrarea în regie proprie. Păcat ca nu are cine să mă laude !.

                        Comment


                        • Poi cine sa te laude, cand faci singur, daca plateai , iti insuseai toate meritele, totul din/la reprezentanta.

                          Comment


                          • Originally posted by teo49 View Post
                            Eu chiar sunt foarte mîndru de investitie +lucrarea în regie proprie. Păcat ca nu are cine să mă laude !.
                            uite te laud eu " Felicitari !!!!", cu toate ca nu inteleg ce ai facut 3 ore )

                            Comment


                            • Muuulțumesc !. ( ..ce-am făcut trei ore... e adevărat, daaar : oleacă de burtică, genunchi inflexibili, niște ani vreo 70, asta e, mai usor cu sprinteneala )

                              Last edited by Seba; 2 October 2020, 10:39.

                              Comment


                              • 70? felicitari pentru reusita si multi inainte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google