Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a mai discutat, caută.

    Trebuie 2 manere, 4 dibluri și 4 suruburi, decupat plafonul în zona aia și gata. Demontează manerul dreapta pentru edificare.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Schimbat bujii la 101540km. Cele vechi, originale, sunt marca Hidria, cele noi sunt de origine Dacia dar de la Beru. Mașina an de fabricație 2016, s-au desfăcut ușor. Timpul i-mi va spune daca am făcut o alegere buna sau nu. Cele vechi au fost măsurate, sunt inca in parametri, le-am curățat și le-am păstrat.

      Comment


      • montat carlige in portbagaj Screenshot_2020-11-03-20-21-11.png Screenshot_2020-11-03-20-20-33.png Screenshot_2020-11-03-20-20-33.png

        Comment


        • montat 2 carlige in portbagaj Screenshot_2020-11-03-20-20-33.png Screenshot_2020-11-03-20-21-11.png

          Comment


          • montat 2 carlige in portbagaj Screenshot_2020-11-03-20-20-33.png Screenshot_2020-11-03-20-21-11.png

            Comment


            • De unde ai luat carligele?

              Comment


              • Originally posted by t0rquemada View Post
                S-a mai discutat, caută.

                Trebuie 2 manere, 4 dibluri și 4 suruburi, decupat plafonul în zona aia și gata. Demontează manerul dreapta pentru edificare.
                De unde as putea cumpăra reperele respective?


                Comment


                • Colegul axscu , ia legatura cu el , om serios si de incredere.

                  Comment


                  • din dezmembrari am luat carligele de pe o skoda superb.

                    Comment


                    • Poti explica cum le-ai montat? Vad niste suruburi. Mersi

                      Comment


                      • daca dai zoom pe poza se poate observa capul surubului, pare surub autoforant.

                        Comment


                        • Eu am 2 coarde elastice cu cârlige agățate în găurile existente.
                          Mânerul sacoșelor îl bag pe coardele elastice și reglez înălțimea prin prinderea cârligelor pe gaura potrivită.
                          Logan 0.9 TCe 2018

                          Comment


                          • Corzi le zice, coarde este altceva alea de te dai cu ele ...pe saltea in pat sau pe podea unde iti place
                            Last edited by george.sce; 5 November 2020, 12:37.

                            Comment


                            • Nuca schimbătorului se înlocuiește greu?
                              As dori sa pun una îmbrăcata în piele și cromata.

                              Comment


                              • Nu știam că sunt la lecția de gramatica...o sa studiez dex-ul...
                                Dicționar dexonline. Definiții, sinonime, conjugări, declinări, paradigme pentru coardă din dicționarele: DEX '09, DEX '98, MDA2, DLRLC, NODEX, Șăineanu, ed. VI, Scriban, DOOM 3, DOOM 2, Ortografic, MDO, IVO-III, Sinonime, Sinonime82, DER, GTA, DTM, DRAM 2015, DRAM, Argou
                                Logan 0.9 TCe 2018

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google