Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ma pricep asa ca prefer sa cumpar gata facuta

    Comment


    • am revenit cu informatiile despre link plafoniera led

      Cheap interior light, Buy Quality interior led lamps directly from China nissan qashqai interior lights Suppliers: 3pcs/set For Nissan Qashqai Super Bright Led truck lamp Interior Dome&Map Reading Light Lamp Interior Light Enjoy ✓Free Shipping Worldwide! ✓Limited Time Sale ✓Easy Return.
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • Zici ca se potrivesc la plafoniera de logan 2
        ai idee cat de mult consuma toate ledurile?
        la becurile clasice, plafoniera cu 3 becuri consuma 15 w

        Comment


        • Am montat bare de plafon, se potrivesc de la loganul 1 ph 2, pe care le am avut montate la nevoie
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 3 photos.

          Comment


          • iatagan dacă vrei să cumperi zi-mi și mă bag și eu, împărțim transportul

            Comment


            • Originally posted by panselin4 View Post
              Am montat bare de plafon, se potrivesc de la loganul 1 ph 2, pe care le am avut montate la nevoie
              Daca vrei sa-ti cumperi cutie si nu stii cum se incadreaza, vezi aici: https://www.mr-box.com/uk/car/dacia/logan

              Chiar daca nu gasesti modelul pe care vrei sa-l cumperi, iti poti da seama comparand dimensiunile.

              Comment


              • Ce tare, nu stiam de site ul acela, fain ca poti vedea pe modelul tau de masina cum vine un anumit tip de cutie

                pentru început voi cumpara un suport pt bicicleta, care sa se monteze pe barele transversale

                am mai citit ca barele fac un zgomot suplimentar la viteza si cresc putin de tot consumul
                eu am apucat sa testez ieri doar pana la 90 km/h, si nu se prea se aude diferenta, probabil pe autostrada sa se audă ceva
                nu stiu daca sa scot barele si sa le montez doar la nevoie, sau sa le tin pe masina?
                cei care au asa ceva cum procedează?

                Comment


                • Cum arată masina cu barele montate, parca arata mai bine, mai pregătită de aventura
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 4 photos.

                  Comment


                  • Barele fac zgomit dacă sunt ieftine. Și eu am unele ieftine din aluminiu... Iar dacă ma duc la drum de cateva sute de km prefer sa le dau jos .. Wingbar de la Thule cica sunt silențioase dar sunt scumpe.

                    Comment


                    • De la ce viteza începi să percepi zgomotul suplimentar de la bare?
                      am văzut ceva pe net cum ca daca infasori o coardă elastică, oblic, cu diametrul de un cm de bare ,acestea devin mult mai silentioase, ca taie altfel curentii de aer
                      cauta pe you t... în engleză

                      Comment


                      • Am cumpărat barele când a venit mașina, de la Reprezentanță: https://accesorii.dacia.ro/#!/detail...2-dcc6ddd223da Pot spune că sunt foarte zgomotoase, la viteze de peste 90 de km/h, pe autostradă, sunt extrem de deranjante, se aude cum ”fluieră” (ai impresia că mergi cu ferestrele deschise). Cu toate că mașina are și plafonul izolat fonic/ termic (cu ”STP Black Silver”, am adăugat și un strat de burete ”STP SL 04”). Când nu am nevoie, le dau jos (sau rămâne doar cea din spate- ca să recunosc mai ușor mașina în parcări). Chiar dacă sunt de la ”Dacia”, sunt foarte zgomotoase, ineficiente aerodinamic. Da, și cele de la Reprezentanță recomandau soluția cu coarda elastică.
                        Attached Files
                        Last edited by Danis702000; 12 February 2019, 06:41.

                        Comment


                        • Originally posted by sebibv View Post
                          Barele fac zgomit dacă sunt ieftine. Și eu am unele ieftine din aluminiu... Iar dacă ma duc la drum de cateva sute de km prefer sa le dau jos .. Wingbar de la Thule cica sunt silențioase dar sunt scumpe.
                          Nu fac zgomot că sunt ieftine ....fac zgomot că nu au toate accesoriile ...adică nu au acea garnitură care să acopere canalul barei prin care intră suportul.
                          panselin4 are bare montblanc care are altă prindere față de cele de origine sau one de la norauto (cazul meu).

                          Bare auto transversale SUPRA N°114 Automaxi-Mont Blanc. Bare portbagaj auto Dacia Logan, Sandero, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Magazin online direct importator Automaxi Franta. Cumpar ieftin


                          Logan 0.9 TCe 2018

                          Comment


                          • Pe bare scrie auto maxi precum în poze
                            le am cumpărat din norauto acum mai bine de 7 ani, cand aveam loganul anterior
                            You do not have permission to view this gallery.
                            This gallery has 1 photos.

                            Comment



                            • rezolvarea...liniste si la 120 km...
                              Inainte de a pune banda incepea sa fluiere de pe la 70, iar la 100 te scotea din masina.
                              ​​​​​​
                              Logan 0.9 TCe 2018

                              Comment



                              • inseamna ca asa tre` sa faca si militienii la girofarurile alea plate ca o tigaie de clatite.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google