Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astazi, in loc sa ma duc la facultate, mi-am facut un pic de cap.
    Attached Files

    Comment


    • Daca spui ce ai folosit si ce ai obtinut, ma uit la poze si nu imi dau seama...

      Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

      Comment


      • Ridicat de la posta pt varu T20 pt un Duster 2016, curios cum se vad.IMG-20180607-WA0000~2.jpg

        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

        Comment


        • Salut,sunt si eu interesat de cum lumineaza..Caleasca mea e tot Duster..
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Originally posted by dl_dr25 View Post
            Daca spui ce ai folosit si ce ai obtinut, ma uit la poze si nu imi dau seama...

            Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
            Salut. Scuze, era tarziu. Primul strat este membrana bituminoasa sika. Cam asa o sa fac toata podeaua si portbagajul. Al doilea strat o sa vin cu SilentCoat 40/40cm. Ce am facut ieri a fost un test pentru ca eram nerabdator sa pun subwoofer-ul.

            Comment


            • Cred ca il incarci prea mult, eu din experinta spun ca un singur strat cu grosime de 1.8 max 2.4 mm este super ok, mai ales ca tabla de la roata este si ambutisata nu ca la plafon sau usi.
              Am reusit dupa mai bine de 8 luni de cautari sa cumpar o maneta sh la 215lei cu transport de pe pieseauto.
              Attached Files
              Last edited by 77sky; 8 June 2018, 08:36.

              Comment


              • Contact pus - pozitie aprinsa - bec normal cu bec led. Va dati seama ce si cum, pt cei pana in 2017 [emoji39].
                Pret 40lei Aliexpress cu termen de venire 20zile ( cred ca sau imbolnavit pe la posta romana [emoji16] )
                Attached Files
                Last edited by 77sky; 8 June 2018, 08:36.

                Comment


                • Apropos de Aliexpres vs Poșta Română, află că ești norocos...

                  Eu tot sunt în dubii cu acest site, deși soția mea a luat o dată ceva de la ei și a așteptat ceva (dar au venit produsele), deoarece mai nou, un coleg de muncă mi-a spus că i-au revenit banii pe card, gen "retur", deoarece după 60 de zile nu i-au venit produsele.
                  http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                  Comment


                  • E corect 60zile să vină produsul, nu vine primești banii înapoi și dacă ești foarte norocos și produsul, caz real: bani returnați produs sosit după 97de zile
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Cred, nu contest. Altfel spus, e posibil să-i ajungă produsele?
                      Interesant! O să-i transmit!
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                      Comment


                      • Off
                        99% din cazuri produsul ajunge, mie undeva la 110 zile a ajuns produs. Rahatul este la posta romana.
                        Daca dupa 60 zile nu ajunge, prelungesti tu sau vanzatorul cu max 30 zile.
                        Acum am comandat becurile astea, h11 led, marsarier si un intrerupator pe touch acum 20 zile si au ajuns toate azi. Un cablu tip C si o folie de sticla care au facut 65zile ridicate tot azi.

                        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Prima cmd care a fost disputa [emoji16] si nivelul de membru [emoji39].
                          Attached Files
                          Last edited by 77sky; 8 June 2018, 08:35.

                          Comment


                          • Am primit si eu astazi ledurile pentru faruri
                            Attached Files

                            Comment


                            • @dl_dr25, nu iti deschizi serviciu de comenzi? :-)))) M-as abona.
                              I have no special talent. I am only passionately curious.

                              Comment


                              • Si capacele de far unde sunt ? [emoji39] vreau pareri dupa montaj.

                                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                                @Silviu fac doar pt familie si prieteni fiindca imi este sa nu trimita pe la posta vamala ( drum lung si coada, la mine la of postal am blat [emoji16] ), iar acum nu mai este o afacere.
                                Dar nu este greu pt nimeni, sincer, doar te ia microbul, eu la 3 -5 zile comand ceva, mai rau decat sotia [emoji16].

                                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
                                Last edited by dl_dr25; 7 June 2018, 16:16. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google