Logan III - Îmbunătățiri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu inca astept bosch... cred ca am de asteptat mult si bine

    Comment


    • Da... Bosch cu lamele 600/400mm precum originalul (încă) nu există!
      Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

      Comment


      • Imi poate recomanda si mie cineva o banda dublu adeziva auto de calitate? Am comandat niste chedere pentru usi din china si au venit cu o banda vai mortii ei, nici pe deget nu se lipeste).

        Comment


        • Originally posted by Th3T1ger View Post
          Imi poate recomanda si mie cineva o banda dublu adeziva auto de calitate? Am comandat niste chedere pentru usi din china si au venit cu o banda vai mortii ei, nici pe deget nu se lipeste).
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

          Comment


          • Imi trebuiesc cam 20m. La lungime de 1.5m ar trebui sa iau cam 14 benzi. )

            Comment


            • Cauta ceva 3M. Sa degresezi cum trebuie si dupa sa presezi foarte bine, altfel e pusa degeaba.
              5952
              GPH
              110

              Comment


              • Mersi frumos!!! E ce trebuie!!!

                Comment


                • Salutare. A schimbat cineva becul de la plafoniera cu unul led? Banuiesc ca e de tip W5W.

                  As vrea sa-mi pun LED pentru ca masina nu vine cu plafoniera in spate si ma gandesc ca o lumina mai puternica ar putea lumina si partea din spate (chiar daca la zona picioarelor o sa fie bezna)...

                  Comment


                  • Da, becurile sunt tip W5W - le poți înlocui liniștit cu LED. Dar lumina din față tot nu o să ajungă în spate, oricât de puternice ar fi becurile LED, din cauza scaunelor și tetierelor...

                    Eu am înlocuit toată plafoniera, cu una LED cu 2 spoturi de citit și 1 lampă centrală - de pe Renault Megane IV - cod ref. 264309166R

                    Spotul de lectură spate (cod ref. 264309166R) îl conectezi în paralel cu plafoniera față - abia atunci or să vadă și pasagerii unde bagă picioarele...
                    Attached Files
                    Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                    Comment


                    • DFA
                      Un loc de unde ai cumparat-o ?

                      Comment


                      • Din Turcia: https://www.aliexpress.com/item/1005...2db61802Yr0Yrc

                        Se pare că acum stocul e zero...

                        Dar poți căuta codul 264309166R pe aliexpress - să cumperi de la alții.

                        Sau să o cauți la dezmembrări.
                        Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                        Comment


                        • M-am uitat la comment-uri si ba erau SH, ba zgariate etc.
                          Preferam un vanzator de la care s-a cumparat si a fost ok.

                          Comment


                          • Originally posted by broniaski View Post
                            Bravo pt Pirelli. Eu am la fel dar XL 205 si fata de cele cu care a venit masina Bridgestone Turanza T005 is ani lumina la rezistenta înaintare si zgomot.
                            Salut,

                            Acele anvelope asa se numesc Pirelli XL 205 sau dimensiunea este 205?

                            Daca este dimensiunea este 205,ma intereseaza daca este trecuta in carte (la mine nu este) si daca da cum ai procedat?

                            Eu am oprit si am intrebat pe cineva de la RAR (de fac controlae in trafic) si a spus ca pot fi trecute in carte doar la Bucuresti,costa foarte mult pentru ca trebuie testata masina...


                            PS: Eu sunt din judetul OLT.

                            Comment


                            • Cristi NXC
                              Pirelli Cinturato All Season SF2
                              Dimensiunea pe care si-a pus-o e 205, iar indicele de sarcina XL.
                              Dimensiunea 205 nu este pe Sandero/Logan, ci doar pe Stepway. Prin urmare, este doar in cartea Stepway-urilor.

                              Comment


                              • Am înțeles,mulțumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google