Anvelope - Cunostinte De Baza Si Nu Numai

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa e cu michelinurile, mi-au zis la service unde le-am facut presiunea ca ziceam ca-s cam dezumflate, erau bune; baietii au zis ca asa stau ele (au cauciuc mai mult, sunt mai moi; bine asta nu e explicatie inginereasca, dar nici ei nu erau)

    Comment


    • ce parere aveti de anvelopele accelera alpha ?
      is si destul de ieftine ..
      Accelera Alpha reviews online @ Tyretest.com! Read reviews by other customers using this tyre thread!


      dar de maragoni verso ?
      Marangoni VERSO reviews online @ Tyretest.com! Read reviews by other customers using this tyre thread!
      Attached Files
      Its just a car ...

      Comment


      • sa ne spunem parerea tre` sa stim si la ce pret sunt ele ;)

        Comment


        • Este o oferta acum la Dacia,anvelope Motrio de iarna 175lei....pt cine este interesat,cred ca este un pret bun!!

          Comment


          • Originally posted by raduprov View Post
            ce parere aveti de anvelopele accelera alpha ?
            is si destul de ieftine ..
            Accelera Alpha reviews online @ Tyretest.com! Read reviews by other customers using this tyre thread!


            dar de maragoni verso ?
            http://www.tyretest.com/pkw_sommerre...rso/index.html
            ACCELERA ALPHA 265.67 RON/buc
            MARANGONI VERSO 295.3 RON/buc

            am vazut oferta la anvelope de vara la o vulcanizare de la noi
            la 3 anvelope NOI achizitionate primeai una gratis
            Its just a car ...

            Comment


            • Eu am gasit recent pe un site Marangoni Verso cu doar 179 de lei..pana la 295 de lei cat ai gasit tu e cale lunga. Oferte bune au si cei de la Norauto si mai sunt cateva site-uri: http://www.vanzarianvelope.eu/?l=185...d=15&m=&s=vara
              Depozit de anvelope online. Importator de cauciucuri pentru autoturisme, 4x4, autoutilitare si camioane. Preturi mici la pneurile in stoc.


              Parerea mea e ca au preturi destul de rezonabile in comparatie cu magazinasele de cartier sau vulcanizari.

              Comment


              • Pai la 295 e pt ca iti da una "gratis"
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Matematic rezulta ca la 295 lei/bucata ar trebui sa dea la 3 anvelope, inca vreo 2 "gratis". Sa fie si pentru roata de rezerva. Ofertele astea de 3+1 gratis de obicei sunt o mare teapa. De obicei se ofera gratis montajul. Daca intra si echilibratul rotilor, e foarte bine. Dar asta se cam plateste in ultimul timp.
                  Last edited by mr.K; 11 October 2010, 11:06.

                  Comment


                  • kormoran snowpro M+S+Fulg) 165lei/bucata + echilibrat+montat, bune mult mai bune decat kormoranul k801 de vara .
                    Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

                    Comment


                    • Si Debica Frigo sunt mai bune ca alea de vara, sunt peste Kormoran SnowPro si costa cam tot atat. Oricum, ambele sunt din gama low-cost dar isi fac treaba multumitor iarna.

                      Comment


                      • Originally posted by ham04 View Post
                        Eu am gasit recent pe un site Marangoni Verso cu doar 179 de lei..pana la 295 de lei cat ai gasit tu e cale lunga. Oferte bune au si cei de la Norauto si mai sunt cateva site-uri: http://www.vanzarianvelope.eu/?l=185...d=15&m=&s=vara
                        Depozit de anvelope online. Importator de cauciucuri pentru autoturisme, 4x4, autoutilitare si camioane. Preturi mici la pneurile in stoc.


                        Parerea mea e ca au preturi destul de rezonabile in comparatie cu magazinasele de cartier sau vulcanizari.
                        bun am inteles
                        dar nu dimensiunea specificata de mine adica 195/55/16
                        ce mi-ai aratat tu banuiesc ca sunt 185/65/15 care clar din start sunt mai ieftine
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • Si vrei sa spui ca pt 1 cm in plus la latime si un tol in plus la diametru trebuie sa platesti cu 50% in plus? Uite aici pretul http://www.vanzarianvelope.eu/?l=195...d=16&m=&s=vara Eu vad 226 RON

                          Comment


                          • pfu,diferenta mare de pret
                            care o fii cauza ?
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Pai spuneai ca ai vazut la o vulcanizare din zona de la tine. E si normal, si eu aici in Piatra Neamt daca iau vulcanizarile la rand, la toate o sa gasesc preturi umflate, de aia chiar si pt un amarat de cauciuc uneori e bine sa te interesezi in multe locuri, mai ales pe vremurile astea de criza

                              Comment


                              • de oferta de la vulcanizare am vazut doar oferta aia

                                preturile de la anvelopele afisate de mine erau de pe un net ..
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google