Kia Proceed 1.6 126 Cai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • estate? sau tot ceva in 2 usi ?
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Saab 9-5 Aero 2.3 260 cai benzina 350 cuplu cu 370 dc ii dai boost.Masina e din dec 2006 are 58,000 km reali si e cam full pentru vremea aia fara trapa si navigatie: xenon tempomat piele crem esp abs scaune electrice incalzite si ventilate, bancheta incalzita.Ce sa mai...masina e o bestie.
      Saab 9-5 Aero

      Comment


      • Vezi ca la fiabilitate stau destul de prost...
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Este pe primul loc la testele facute de nemti pentru fiabilitate masini sh inaintea Audi A6 sau Bmw asa ca nu am de ce sa imi fac griji.Motorul e clasic are cilindree mare bolile copilariei s au rezolvat odata cu Fl..am citit pe net de m am plictisit. Vorba celor de la Top Gear Uk- Saab a dat faliment ptr ca a refuzat sa treaca la masini de consum, au continuat sa faca masini care nu se strica.Ma uitam si la pielea din interior..piele de aia de moda veche din Scotia..nu porcaria pe care o pune acum Bmw pe masinile noi..cel putin pe X3
          Saab 9-5 Aero

          Comment


          • Daca esti asa convins, ia-o, nu mai astepta.

            Comment


            • Multumesc..in iulie
              Saab 9-5 Aero

              Comment


              • Nu uita să ne-o prezinţi şi aici pe Forum.

                Comment


                • Dap cu poze impresii =tot tacamul! Dar pana atunci mai e putin... inca ma mai bucur de blonda. Ma bucur ca in sfarsit dupa 4 ani de cereri am prins si eu un loc platit de parcare...totul s-a rezolvat ca prin minune cand am trecut la amenintari
                  Saab 9-5 Aero

                  Comment


                  • Amenintari cu ce?

                    Comment


                    • Ca le da foc la masini celor care au deja loc de parcare .
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Sa vezi cauciucuri taiate de catre ala care a avut locul pana acum.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • incetati ma cu prostiile, ca poate nu stiti cum se sanctioneaza amentintarile...

                          Revenind la topic: cat vrea nenea ala pe Saab?
                          Last edited by Cezar; 6 April 2015, 11:32. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Nu a fost amenintare la adresa vecinilor...ci la adresa ADP ului. Oricum s-a schimbat seful de la Sectorul 1 si nu mai e spagarul ala.
                            Au inteles m-au trecut primul pe lista pentru ca aveam cerere depusa in fiecare an din 2012, s-a gasit un vecin in varsta care vroia sa renunte la locul de parcare (la randul lui avea probleme cu vecinii lui - sta la alta scara- pentru ca locul era pe numele fiicei care venea odata la 2 saptamani acasa)- ne au pus in legatura i-am platit cat daduse omul pe loc pentru anul acesta si am schimbat contractul.

                            Pentru ca legea e incalcita si cu greu dai de detalii pe undeva, pun aici niste chestii care sigur ii vor ajuta si pe altii:
                            1. Se atribuie un singur loc per apartament.
                            2. Locul de parcare trebuie sa fie la mai putin de 30 m de unde incepe blocul in care locuiesti. In caz ca esti mai departe ti se poate atribui cu conditia sa nu existe cererea unui alt doritor la mai putin de 30 m de loc. F important: anul viitor daca apare o cerere de la cineva mai aproape de 30m- are intaietate.
                            3. Locul dobandit nu se sub-inchiriaza. Adica daca cineva are loc platit si a inchiriat apartamentul- nu poate inchiria si locul de parcare.
                            4. F important iar: in momentul in care se vinde un apartament- nu se poate vinde/ ceda si locul de parcare. Cumparatorul trebuie sa mearga la ADP si sa se inscrie pe lista de cereri. Daca sunt pe lista de asteptare alti doritori- locul se va furniza celui care este primul pe lista.
                            Daca mai aveti intrebari privitoare la locuri de parcare puteti sa ma intrebati..ca acum sunt destul de informat

                            Cat despre amenintari - cauciucuri taiate- vedeti mai sus ca nu e cazul. Oricum stau intr un cartier cu blocuri de maxim 4 etaje in care toata lumea se cunoaste cu toata lumea- deci nu e cazul de masini incendiate (nu mai pun ca eu am masina sub geam acum )

                            Referitor la SAAB- el cerea 7,000 anul trecut, sper sa mi-l dea cu 6,000 si sa i-l platesc in rate pana la sfarsitul anului. Oricum facem contract de comodat ca altfel ma omoara taxa- cred ca e vreo 3,000.
                            Last edited by eugenmanea; 6 April 2015, 13:05.
                            Saab 9-5 Aero

                            Comment


                            • 1 https://www.youtube.com/watch?v=YqY3UE_clo4

                              2 https://www.youtube.com/watch?v=iwNfx9j3OVE

                              Comment


                              • Nice! Ambele sunt modelul vechi pre facelift adica de 250 cai. Asta urmarit de mine are un bord mai dragut.
                                Saab 9-5 Aero

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google