Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai sa fim seriosi, nesimtirea in trafic este pe teritoriul intregii tari, nu doar in Bucuresti. Am condus intr-o gramada de judete si-mi dau cuvantul ca prefer aglomeratia din Bucuresti la ce kamikaze am vazut, mai ales in zona de Vest, fara suparare.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • sa mergi de la Trgu Misto(Frumos) la Botosani si sa te prinda noaptea e "iexact" ce-ti doreti.carute care ies pe drumuri fara nici un fel de probleme in fata ta,masini agricole ,biciclete,triciclete, soferi de la tara care conduc ca pe ulite pe drumuri nationale etc.
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • sa mergi de la Trgu Misto(Frumos) la Botosani si sa te prinda noaptea e "iexact" ce-ti doreti.carute care ies pe drumuri fara nici un fel de probleme in fata ta,masini agricole ,biciclete,triciclete, soferi de la tara care conduc ca pe ulite pe drumuri nationale etc.
        Toamna e cel mai rau pe traseul ala.

        Ma mai enerveaza si soferii din satele de munte care ajung in aglomeratia din orasele mari. Conduc la fel ca la ei prin padure, nici macar nu semnalizeaza.

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          Conduc la fel ca la ei prin padure, nici macar nu semnalizeaza.
          Conduc cu SKILL vorba lui PCH, mare SKILL...

          Comment


          • Sa-i vezi in giratorii. Taie poteca printre benzi, pe direct.

            Conduc cu SKILL
            Cu STIHL conduc.
            Attached Files

            Comment


            • Bucurestenii nu sunt chiar soferi prosti fata de altii doar ca sunt un pic cam stresati, tot timpul au ceva de impartit cu altii, nu stiu sa lase de la ei. Problema apare cand ajung in alte orase si vor sa-si arate skill-urile, pur si simplu iau toate gropile la rand ).
              Pietonii din Bucuresti, in schimb, sunt cei mai tampiti din toata tara.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Soferii bucuresteni au de impartit tot timpul ceva si cu cei care au alte judete pe numarul de la masina.

                Iar acum e si viceversa, soferii din alte orase au ceva cu soferii cu numere de Bucuresti, chiar de multe masini au numere de leasing de B.
                Masina mea de la munca e inmatriculata pe Bucuresti, si prin Iasi am parte de tot felul de gesturi prietenoase.

                Comment


                • Pietonii din Bucuresti, in schimb, sunt cei mai tampiti din toata tara.
                  N-as spune tampiti, as spune ca-s la fel de stresati ca si soferii. Unii chiar kamikaze!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • @Mr.K acum ai zis-o exact asa cum e !!! bravo , si tata cand vede o masina de B ca incalca legea sau ceva isi da drumu' la gura .
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • la Bucuresti si metroul e stresat, ca trebuie sa duca toti stresatii din Bucuresti la serviciul stresant pe care il au in fiecare dimineata stresanta.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Pana si metroul are 2 "kile" de skills , altfel nu se descurca pe sine.
                        Last edited by Eu4yas; 12 July 2012, 11:48.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Daca in justitie se pleaca de la premisa de nevinovatie, eu cand ies pe strada plec de la premisa ca toti soferii cu care ma intersectez sunt idioti. N-am prejudcati din astea cum aveti voi, gen ca "bucurestenii fac, prahovenii dreg, brasovenii...".
                          In felul asta raman uimit daca vad ca cineva se comporta civilizat. De soferi idioti e plina lumea.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Masina mea de la munca e inmatriculata pe Bucuresti, si prin Iasi am parte de tot felul de gesturi prietenoase.
                            Cand lucram la Artera una dintre masini era imprumutata de la colegii din Iashington....si cine mai mergea cu ea prin Bucuresti?? Ai ghicit, EO! ....din, BAI MOLDOVENEEEEEEEEEEEEEEEEEE nu eram scos cu toate ca in momentul in care ma urcam in masina mea sau in alta cu numere de Bucuresti nu aveam parte nici macar de un claNson! .....peste tot e asa, capitala vs provincie. O prostie dupa parerea mea.....dar macar nu ne plictisim

                            Comment


                            • Acum ca se aplica in toate orasele, pentru masinile cu numere de alt judet.

                              Singurii mai toleranti cu "strainii" sunt cei din Constanta, care sunt obisnuiti cu vizitatori din toata tara.

                              Se cionesc 2 intr-o zi, unul de BT unul de B. Cel cu numere de Bucuresti nu acordase prioritate iar botosaneanul il lua la " mortii ... de bucurestean ....".
                              Si ala cu numere de Bucuresti zice: lasa-ma uaaai ca si eu sunt din BT. Masina era in leasing pe B.
                              Last edited by mr.K; 12 July 2012, 12:01.

                              Comment


                              • Vitrol sa vezi ce frumos e la noi vara. Ca se aduna din toata tara... o intreaaga aventura sa mergi prin Constanta.
                                La noi mai e faza la semafoare. In Constanta ai voie sa faci dreapta pe rosu, ai semn cu galben intermitent. Cei din tara nu stiu si nu inteleg de ce sunt cate 10 in spatele lor care claxoneaza ca descreieratii sa isi miste toroapa ca sa poata trece
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google