Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu la tine ma refeream, eu vorbeam despre un fenomen social (daca pot sa-i spun asa), despre o preconceptie des intanlita in societatea noasta.
    Si ca sa dau un exemplu de fantasme care nu au niciun fel de baza logica sau de legatura cu realitatea, il dau pe baiatu' asta:

    Originally posted by ionut.stavar View Post
    La astia cu actegoria A pe permis ar trebuie la eliberarea lui sa li se dea si un formular de consimtamant daca sunt de acord in eventualitatea decesului sa fie de acord sa devina donator.Romania de prostie nu duce lipsa inschimb de donatori de organe da.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • pe cei cu scutere eu nu-i pot vedea...de azi iarna cand am intrat frumos in parcare la un supermarket mergeam pe banda mea (dreapta) cu 15 km/h semnalizez dreapta sa ma bag in parcare iau de volan si ma trezesc cu un in bara mea era cu scuteru...desteptu se baga sa ma depaseasca pe dreapta...avea si viteza...bara sparta...ala nu avea scuteru inmatriculat nu avea nici un act am vrut sa chem politia dar mi-a fost mila de el era un baiat de vreo 18 ani mai necajit...am reparat bara si mi-a dat toti bani...in rate luna asta a terminat...sincer de atunci mie cam frica de astia...ca merg pe 2 carari...
      MY CLA

      Comment


      • P.S. - si eu am facut parte dintr-o astfel de categorie... am 11 ani de taxi, si mai bine ca mine nu cred ca a simtit nimeni ce inseamna sa te injure cineva fara nici un motiv doar asa ca are el pata pusa pe o anume categorie de participanti la trafic ! Tocmai de aceea stiu ca generalizarea miroase a prostie, a minte ingusta... La postul anterior n-a fost nici o intentie de generalizare... Imi cer scuze daca asa a sunat

        ionut.stavar facea bascalie, nu cred ca vorbea serios... !
        Last edited by dani55wss; 12 June 2012, 22:38. Reason: Automerged Doublepost
        http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

        Comment


        • Originally posted by CataFOF View Post
          daa..ca aia cu choperele nu fac galagie
          Fac, dar e un zgomot acceptabil.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Un motor sport condus normal (nu cu 9 mii de ture in oras) face mai putin zgomot decat un chopper. Cand trece vreun harley pe langa tine iti vibreaza tabla de zici ca se cuteaza.
            Lasand caterinca la o parte trebuie sa ne respectam in trafic sau daca nu o facem macar sa avem grija de cururile noastre, ca nu-mi pun io baza in nimeni ca ma ocoleste si are vointa sa imi acorde prioritate nici macar cand am dreptul. Indiferent ca esti pe bicicleta, pe scuter sau motor te inscrii in regulile traficului si le respecti. Ai fix aceleasi drepturi si obligatii cu bentleyul de langa tine ce sta la semafor pe Mihai Eminescu. Cine cunoaste zona stie ca ai de stat nene, mai ales dupa 9, 10 AM.
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Accidentele in care sunt implicati motociclisti si automobilisti au varii cauze iar vina este impartita.Insa un motociclist daca o comite dezavantajul este ca nu prea mai apuca sa si povesteasca.
              "light up the darkness" Bob Marley

              Comment


              • In schimb, TIR-istul apuca sa povesteasca, victimele ba. Majoritatea zboara pe sosele cu 140/h. La fel si soferii de autocare.

                Comment


                • no comment !
                  Attached Files
                  http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                  Comment


                  • Pe cand si o campanie de deshis ochii la cretinii de motociclisti care merg cu 200 prin oras ? Se pare ca ei sunt prea prosti sa-si dea seama la ce se expun... Ca oricum ii doare-n basca de familiile lor pe care le nenorocesc definitiv, sau la fel de nepasatori sunt daca omoara ei pe altcineva ! Tot ce conteaza e sa intoarca priviri de admiratie unor pitipoance ... Oare chiar merita ?

                    Ca sa fiu corect inteles, mentionez inca o data ca respect maxim bikerii care merg regulamentar, si pe oricine merge normal, legal. Micile greseli se mai pot si ierta si trece cu vederea ca doar suntem oameni si e normal sa mai si gresim...
                    http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                    Comment


                    • Ma intreb ce viteza a avut ala din prima imagine de a iesit asa?

                      Au trecut ieri unii cu motoarele pe langa mine,am apucat doar sa vad ca sunt negre

                      Coloana de 5 masini,mergeam usor, 60 km/h nu ma grabeam mai aveam nitel pana acasa cand aud beizadelele
                      Last edited by john Q; 14 June 2012, 13:48. Reason: Automerged Doublepost
                      "light up the darkness" Bob Marley

                      Comment


                      • Desigur avea 50 in localitate ! Si la cum arata se poate sa fi scapat daca l-a aruncat ca pe superman peste masina, dar cine era in masina sigur n-a supravietuit .
                        http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                        Comment


                        • Soferul cu mai mult noroc poate

                          Desi la cum arata,inca putin si o taia in doua
                          Last edited by john Q; 14 June 2012, 13:53. Reason: Automerged Doublepost
                          "light up the darkness" Bob Marley

                          Comment


                          • Doctorita TARE este un proiect tare.ro, acesta este un site exclusiv cu produse pentru barbati la cel mai bun pret garantat!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                            Comment


                            • dane nu merge linku, nu se poate vedea

                              Comment


                              • http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google