Stiri auto de tot felul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu cred ca zis Renault ca inventat tehnologia, ca exista si Honta Integra acu ceva vreme. Dar in productie la ora asta cine o are?
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Bmw o are si probabil mai sunt cativa. Oricum, e gandita mai mult pentru orase, acolo i se simte oarecum, utilitatea, in rest e doar un motiv de ingrijorare la intrebarea "Daca se strica aia?"
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Da, in oras e buna...
        Devant un titre aussi racoleur beaucoup vont croire à une supercherie, et pourtant non ce n’est pas le cas, comme vous allez pouvoir le constater avec cette vidéo réalisée par la maison Renault (donc peut être à prendre avec des pincettes)..

        Sau or fi acrii struguriii? Ca mai auzeam loganisti care laudau lipsa de dotari ca fiind un atu pentru fiabilitate, ca nu avea ce sa se strice.
        Last edited by einstein1984; 19 October 2015, 09:53.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • BUhahaha....

          Daca poate fi numita o stire...si e fabricata de nemti.


          Cel mai "strongest feature" , oglinda din stanga nu se vede de stalp , priceless!!
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Nu si-a permis sa o rastoarne, il usca bine la buzunar, sunt curios cat costa relicva, presupun peste 100000 usd daca este originala. De fapt este o motocicleta carosata, am vazut prin Piatra o utilitara (Italiana cred), inmatriculata cu nr de scuter ( nu stiu sa spun altfel, com. Roznov), pe trei roti. In cabina erau trei, soferul, sotia cu un copil de trei ani in brate.

            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Originally posted by einstein1984 View Post
              Da, in oras e buna...
              Devant un titre aussi racoleur beaucoup vont croire à une supercherie, et pourtant non ce n’est pas le cas, comme vous allez pouvoir le constater avec cette vidéo réalisée par la maison Renault (donc peut être à prendre avec des pincettes)..

              Sau or fi acrii struguriii? Ca mai auzeam loganisti care laudau lipsa de dotari ca fiind un atu pentru fiabilitate, ca nu avea ce sa se strice.
              Treci peste. Am mers cu ambele masini. Ca sa te faca o Leguma3 cand esti in boxter trebuie sa fii legat la ochi si sa te ghideze pasagerul. Nu stii ce abilitati are la viraje puntea aia fata de porsche. Ala e bullshit de marketing folosit la lansare. De atunci nu am auzit nicaieri in alta parte prostia asta. Din pix e usor de zis. Pe pista e greu de facut.
              Mai minte si neamtu dar si francezu cand le da...

              Comment


              • Originally posted by darksid3 View Post
                Bmw o are si probabil mai sunt cativa. Oricum, e gandita mai mult pentru orase, acolo i se simte oarecum, utilitatea, in rest e doar un motiv de ingrijorare la intrebarea "Daca se strica aia?"
                Cum cativa?

                Porsche 911 GT3 2014

                Ferrari F12tdf

                Adica miezul.

                Oricum "in rest" e gandita sa impinga de la spate pe curbe orice e in clasa medie si nu are sigla cu R, S sau T in ea. La pret echivalent sau mai mic. Nu sa se bata cu Porsche sau Ferrari.

                Comment


                • Originally posted by Oti View Post
                  Nu si-a permis sa o rastoarne, il usca bine la buzunar, sunt curios cat costa relicva, presupun peste 100000 usd daca este originala. De fapt este o motocicleta carosata, am vazut prin Piatra o utilitara (Italiana cred), inmatriculata cu nr de scuter ( nu stiu sa spun altfel, com. Roznov), pe trei roti. In cabina erau trei, soferul, sotia cu un copil de trei ani in brate.

                  Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                  Piaggio APE, doar ca aia are O roata in fata ceea ce e mai prost
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • O adevarata minune bleomotiunea asta; basca si la un motor de 1.9l.
                    Sunt curios ce spun posesori, in legatura cu aceste date.

                    VW Golf BlueMotionCel mai economic Golf creat vreodata, spune constructorul, afiseaza un consum mediu de 3,8 l/100 km (99 grame CO2/km), cu ajutorul aceluasi motor 1,9 TDI de 105 CP si 250 Nm ca si Passat BlueMotion.
                    VW Passat BlueMotionCel mai economic Passat afiseaza un consum mediu de doar 4,4 litri/100 km (emisii de CO2 de 114 grame/km)
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Inca mai fac motoare de 1,9? nu au trecut la 1,6 si 2,0?
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Articolul e de prin 2009, Passatul era B6, Golful era mk. VI.

                        Comment


                        • Si care mai e stirea atunci?
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Apare numele VW.

                            Comment


                            • ... însoţit de BlueMotion, denumirea cea mai ecologică de la VW.

                              Comment


                              • Stirea se refara la ...gaselnita cu care au fost pacaliti multi cumparatori; bluemotion, care s-a dovedit a fi ulterior o mare pacaleala. Consumuri de 3.8l la suta, pe un motor de 1.9, e deja prea mult. Toti anunta consumuri care n-au legatura cu realitatea, n-am indoieli aici dar asta le intrece pe toate.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google