nici o zi fara o groapa in Arad - Alooo Primaria ! Se aude ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce ziceti de indicatorul STOP uitat pe podul de la Gradiste, spre Podgoria ?

    Comment


    • Eu deja ma crucesc cand vad ca in fiecare zi orasul are tot mai multe capcane.
      E inadmisibil ce drumuri avem in municipiu de judet sa nu mai vorbim.Arad-Curtici e groaznic,dar exemplele pot continua.

      Comment


      • Originally posted by grassu View Post
        @AR77PAG: ma... am vazut o poza cu 4 scutere printre care si al tau ...si cred ca tu esti in "echipa" de scuteristi a lu` fratemio
        Il cheama Sebi si are un aprilia s50 sau ce model e ...ca nu ma pricep
        Sa mori tu )
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • te-ai trezit si tu Pagu' ?
          postul asta e de numa
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Aloo colegii aici vorbim de ,,capcanele" din Arad.

            Comment


            • mai nou esti moderator?! pe mine de ce nu ma anuntat nimeni ? ?!?!
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • Offtopic:Pff daca as fi ce de ban-uri ti-as da..)

                Comment


                • Mai fratilor mai nou la Podgoria in treapta I-a poti sa rupi masina in doua in liniile de tramvai. Sunt doua cratere cat jumatate de roata. Cred ca nici nu au intentie sa le astupe ca-i doare mana. Poti taia si cauciucurile ca buza de la liniile de tramvai e "brici" .

                  Comment


                  • se pare ca si la primarie se adanceste "treaba" ... si azi am simtit ca "ma rup" acolo
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Si nu numai.La Podgoria si acolo in fata la Primarie sa zicem ca se rezolva odata cu finalizarea lucrarilor BERD,dar in alte locuri fac pariu ca trec anii si craterele se vor inmulti.

                      Comment


                      • Cata dreptate aveti... Eu v-am promis niste poze de pe scumpa si draga mea strada de municipiu, care a suferit un transplant de conducte de apa acum mai bine de 2 ani, iar drumarul nostru de frunte nici macar nu s-a sinchisit sa o repare. Parca exista o lege locala care obliga sapatorii sa lase dupa finalizare drumul in starea initiala, drumarul nostru de frunte probabil ca a facut receptia direct din biroul patrat fara sa isi murdareasca pantofii de 1000 E prin vestitul Vlaicu, a platit chirurgii (aia de au facut transplantul) dar banii perntu stomatologi (aia cu plombatul) i-a vart in buzunarul propriu sau al consoartei (careia ii merge firma de un angajat jumate mai bine ca oricarui birou similar din acelasi domeniu dar cu 6 angajati)... Arad - Romania - 2009 si ceva...
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Aceeasi poveste si in Micalaca,deja e cam la moda sa spargi(sapi) ceva si sa las numai moloz.

                          Comment


                          • mai tineti minte groapa aia de pe strada pe unde trec eu si wizard in fiecare zi (chiar si grassu din cand in cand) ? mi-a facut sorin niste poze cu masina pe jumatate "ingropata" acolo. Apoi la ceva timp spuneam ca au astupat-o cu nisip+pamant. Acum e din nou mare s-a mai extins putin si e "umpluta" cu un canal vizitare gaz care s-a "nimerit" sa fie acolo. Daca vrei sa treci cu bine, singura sansa e sa iti pozitionezi rotile peste canal si sa speri ca nu o sa mai creasca groapa.
                            si trotuarele au ramas tot la stadiul de ceva strat subtire de bitum si mult pietris (care de altfel s-a desprins deja si simti ca esti undeva la mare)
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Da da bubu ai dreptate, asa ii groapa tot acolo ii si tot mai mare se face,defapt toata strada aia ii dezastru rau de tot,si nu o face nimeni,dar naa..ce sa facem o sa ajungem sa o umplem noi cu nisip din cand in cand :P, da si de trotuare asa e, numai primul strat au turnat si asa a ramas(iti rupi picoarele pe acolo)ca sa nu mai zic ca tot ce or spart or lasat molozul pe trotuare,si prin locurile de parcare care nici alea nu is nu stiu ce :|
                              sigpic

                              Comment


                              • ar trebui sa redenumim threadul asta ceva de genul: "MULTUMIM FALCA"
                                sau sa il bagam si pe PAGu' acolo ?
                                si eventual sa ii uram ce i-a urat tavi agentului postolache ?
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google