nici o zi fara o groapa in Arad - Alooo Primaria ! Se aude ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adica sa ma`njurati pe mine?
    Last edited by bubu_vasile; 10 February 2009, 23:05.
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • Asa Pagu tati fi rau.

      Comment


      • Baieti, desi sunt din Bucuresti, va dau dreptate pe deplin. Am fost de trei ori cu caruta personala in Arad si mi-am facut cruce pe toate strazile. Credeam ca in Bucuresti e naspa da' la voi e si mai si ... La intrarea in Arad venind dinspre Alba Iulia era sa-mi las rotile din fata, plus o gramada de accidente evitate "la mustata" din cauza franelor celor din fata sau a celor puse de mine. Pe langa stadionul UTA iara haz, la iesirea din sensul giratoriu, ditamai santul. In apropiere de centrele comerciale de pe drumul spre Nadlac n-am depasit 20 km/h ...
        Ar trebui ca cineva sa trimita un link cu threadul asta pe adresa primariei, poate iau aia masuri ca e de jale. Multa bafta si drumuri reparate curand !
        sigpic
        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

        Comment


        • PAGu' ... poate uiti cu cine vorbesti pe aici. Nu te injura nimeni pe tine, ne rezervam doar dreptul de a injura pe cine trebuie si e nevoie. Dar nu puteam sa nu te amintim si pe tine in discutie, ca deh ... stii tu
          Apropo, tu chiar te bazai pe ceva cand ai zis mai acu o luna ca o sa astupe gropanul ala de la Billa, sau ai dat-o doar la plesneala ? Nu de alta, dar capcana asteapta si acuma nevinovatii

          ady_p: noi mai avem noroc ca suntem obisnuiti cu ele. oricum, ai pierdut multe alte zone "bune". cand mai vii da un semnal
          Last edited by bubu_vasile; 10 February 2009, 23:12.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Nu e astupata groapa de la Billa, pentru ca "timpul nu a tinut cu noi" se scuza cel mai mare drumar al aradului! De fapt ce se naste toamna si creste iarna (ghinionul celor care folosesc masina personala si iarna) se repara de abia in primavara (se asteapta ploile) ca lucrarea sa fie de calitate, ca daca toarna plomba pe vremea asta nu o sa tina pana in toamna viitoare.
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Eu am convingerea ca macar o parte a problemelor vor fi rezolvate pana in vara.

              Comment


              • Bine..............
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • Alin: as vrea sa fiu si eu asa optimist, dar de cand au inceput lucrarile "magistrale" tot astept sa se schimbe ceva. adica de vreo 4-5 ani
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Da te inteleg.
                    Dupa parerea mea ar trebui sa se mearga cu proiectul BERD si pe b-dul Iuliu Maniu cu continuare pe Nicolae Titulescu.

                    Comment


                    • pai nu mai merg. ar fi super daca s-ar termina si ce a fost stabilit initial (ma refer strict la sosele, ca la restul s-a renuntat deja).
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Omeni buni ce ne facem cu drumurile astea de-a dreptul dezastroase?
                        Cea mai buna dovada este sa scoti o camera video pe geam in timp ce rulezi cu masina si sa filmezi.
                        E dezastru si in Municipiu si in Judet.

                        Comment


                        • Pai de abia mai poti tine camera in mana sa filmezi. Ce gropi sunt si in spate la Polivalenta pe strada cu doua sensuri paralela cu malul.
                          Vrei nu vrei tot trebuie sa iei cate o groapa sau pur si simplu sa te opresti in loc. Nu poti ocoli groapa ca vin cei din sens opus si loc nu prea ai.
                          Ce sa mai vorbim de oglinzi care trec milimetric fata de masinile din sens opus sau fata de cele parcate.
                          Am avut noroc ca am oprit la timp pentru ca o mi-a deschis usa in nas. Ce sa-i faci ? Oglinzile sunt din pacate pentru altceva.

                          Comment


                          • In toata tara cred ca e nu numai la voi,in constanta la mine e plin de gropi sunt strazi principale...bulevarde in mijlocul orasului cu gropi destul de mari si nu le vede nimeni,toata tara cred ca e la pamant la capitolul drumuri,strazi.

                            Comment


                            • Originally posted by lau View Post
                              Pai de abia mai poti tine camera in mana sa filmezi. Ce gropi sunt si in spate la Polivalenta pe strada cu doua sensuri paralela cu malul.
                              Vrei nu vrei tot trebuie sa iei cate o groapa sau pur si simplu sa te opresti in loc. Nu poti ocoli groapa ca vin cei din sens opus si loc nu prea ai.
                              Ce sa mai vorbim de oglinzi care trec milimetric fata de masinile din sens opus sau fata de cele parcate.
                              Am avut noroc ca am oprit la timp pentru ca o mi-a deschis usa in nas. Ce sa-i faci ? Oglinzile sunt din pacate pentru altceva.
                              ... sau erau deja rabatate sa nu le agate altii!
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Ca sa vedeti de ce e mereu murdara masina mea la exterior si la interior, de ce sunt noroiati pantofii, si de ce am avut curaj sa urc la Siria cu pugul, de ce drumul respectiv mi s-a parut "destul" de usor, si de ce platesc taxe de MUNICIPIU, si de ce injur primul drumar al urbei de vreo 2 ani incoace! In poza drumul arata chiar bine, ca s-a mai uscat de cand a plouat.
                                Attached Files
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google