Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
    Duminica am o surpriza pentru toti membri logan club!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Asteptam cu nerabdare ! Sa-nteleg ca trebe sa venim in numar cat mai mare

    Comment


    • atunci vin si io - imi plac surprizele dar sa fie frumoase
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • Salutarebaieti...scuze de absenta mea pe la intalniri, am fost intr-o deplasare prin tulcea...sper k nu am pierdut nimic, ne vedem dum... ...
        If you're smart, drive an Logan
        ___
        < you'll feel the difference>

        Comment


        • Da da pai surprizele placute se anunta ca cele rele vin singure pe nepregatite .....deci vineeeee Surprizaaaaa!!!!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • [QUOTE=JmEk;614046]va rog sa va mai dati cu parerea aici.tin sa multumesc domnului Dan !
            Dacia logan : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari


            dai berea?
            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

            Comment


            • @vali007
              Multumesc de obiective! Le-am atins toate mai putin Pogoru'.
              Frumos oras! Plin de istorie! Cu scuze pentru ai mei cred ca este mai frumos decat Clujul. Pacat de strazi care sunt jalnice(ca suprafata de rulare). La sosire pe portiunea Targu Frumos - Iasi am avut nu mai putin de 6 radare(de unde aveti atatea?). Aveti mai multe statii decat la noi astfel incat am stiut tot timpul unde erau radarele si se comunica mai bine decat la noi. Politetea in trafic nu am intalnit-o din pacate deloc, ba chiar mi-am luat cateva claxoane atunci cand am lasat-o mai incet sa ma pot orienta.
              Rezultat final = Multumit de sejur si am ramas cu o impresie foarte buna!
              P.S. Nu mai votati primarul asta daca nu repara strazile.

              Comment


              • Multumim de aprecieri. Ti-am vazut masina parcata sambata in fata la Palat, probabil erai pe Bld.-ul Stefan cel Mare la o plimbare.

                Comment


                • da ciuci te asteptam cu nerabdare orice surpriza buna pe timpurile astea negre e binevenita sa ne mai descreteasca fruntile un pic

                  Comment


                  • Azi la un drum de Tecuci - Galati- Bucuresti am ramas placut surprins ca am vazut vre-o 12 Dacii Duster!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • am vazut si eu in iasi o dacia duster alba,si sincer la exterior arata mai bine la televizor pe alta culoare , interiorul e reusit
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment


                      • duster ca duster da de stikere ce se stie?
                        le punem azi sau nu?
                        aaa si la palat de vineri e inchisa parcarea nush azi care e treaba dar daca ajunge careva pe acolo sa anunte
                        Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

                        Comment


                        • salutare lume sa nu uitati diseara de chestionarele care le-am dat miercuri va rog frumos

                          din cate se vede pe camera se poate intra la palat... sper sa nu ma insel
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • din cate vad eu pe webcam parcarea e tot goala ca si zilele trecute asa ca ... unde ne intalnim?
                            Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

                            Comment


                            • am trecut eu dimineata la 11 si era inchisa parcarea de la Palat
                              www.loganclub.ro

                              Comment


                              • intalnirea de diseara se va tine in parcarea de la Kauffland Nicolina intrarea din dreapata in capatul parcarii...ora 18 ..va asteptam
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google