Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

    Salut kovy si bine ai venit. Vezi nu uita sa iti prezinti masina.
    in certificat nu are trecut nimic nu se trece cand pui folie .. Pe spate are transparenta 5%(legal) pe fata e pe propria raspundere ,iti va da el mai multe detalii unde a puso
    kopatz vrei sa facem un club .. Si la tg mures incet ne adunam cand voi veni la faculta in tg mures vom face mai mult ca sigur
    Its just a car ...

  • #2
    Radule ,sincer as-i vrea sa facem un Club aici in Tg-Mures,ca Loganuri frumose sunt destule si mentionez k NU trebuie sa fie tunata sau modificata ceva la ea ca sa fi in club,pur si simplu trebuie sa fi posesorul unui Logan.Poate multi dintre ei nici nu stiu ca exista acest site ,dar sper cum eu circul mai toata ziua prin oras sa vada stickerele si ,si din curiozitate sa zica"hai sa intru si eu sa vad ce e acolo pe LOgan Club.La orice lucru inceputul e mai greu.
    Sa raspund si la "Kovy":folia am puso la Interalarm pe str.Arany Janos ,acuma din cate am inteles s-au mutat baietii de acolo dar daca vrei aflu adresa lor si iti spun.Initial am zis sa-mi puna folie autorizata,ceea ce au si facut dar pe fata cea autorizata era aproape transparenta ,trebuiea sa te uiti foarte atent sa observi k este folie.Pe astea baietii au dat certificate ce sa arat la politisti daca ma opresc.Cum folia de pe fata a fost deschisa am zis so dau jos si sa pun mai inchis dar asta nu mai este autorizata.Pretul infolierii a 5 geamuri la Interalarm este de 520 ron eu atita am platit,dar is foarte multumit ca lucreaza foarte bine baietii.O am folie de un an si dar inca nu am avut probleme cu Politia ,nu m-a oprit niciodata pt folie.
    P.S....Aflu adresa curenta la baietii de la Interalarm si iti spun.

    Comment


    • #3
      Bine zici kopatz .. Ar fii frumos .. Sa facem un club :> .. Se poate si face .. Deja .. :>
      cred si scuza-ma ca am postat de doua ori
      Its just a car ...

      Comment


      • #4
        M-am gandit sa ne intalnim duminica seara unde va in orsa ,bineinteles daca ai si tu drum pe aici daca nu o lasam pe alta data.Poate vine si Kovy...Si bineinteles oricine e binevenit.

        Comment


        • #5
          Intilnirea de duminica ar fi ok, dar eu plec vineri la Oradea si nu stiu cand ajung acasa. Ce ziceti de duminica viitoare (24 august)?

          Comment


          • #6
            Ar trebui sa facem un thread separat pt discutiile astea ... Nu ? Cred ca as putea ajunge pe atunci .. Nu stiu sigur ... Vedem , oricum eu cu kopatz tinem legatura
            Its just a car ...

            Comment


            • #7
              Nu stiu inca exact cand, dar o sa ajung si eu prin Tg Mures sapt viitoare si ar fi frumos sa ne adunam la o prima intalnire LC Tg Mures. Daca ar fi sa aleg eu un loc, clar as alege la Weekend, la intrarea a doua (pe partea cu Muresul) pt ca e parcarea mare si au loc masinile si putem merge pe o terasa acolo. Astep parerile voastre si voi reveni.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Da se poate ... Mi-ar place
                acum lucrez m-am angajat lucrez pe taxi 24 lucrez 24 liber ... Poate prind ziua libera
                Its just a car ...

                Comment


                • #9
                  Salut! Daca am timp si eu as veni.Cand o sa fie intalnirea???
                  I HAVE A !sigpic
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • #10
                    Inca nu stim .. Ne hotaram
                    faceti rost de cat mai multi posesori de logan ca pana la urma ne facem club
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • #11
                      @mareom....Cand ajungi in Tg-Mures sa ma suni si facem o intilnire si da,intradevar ai ales loc bun Weekendul.
                      In rest sa vedem cine cum are timp liber ,eu personal pot si sambata si duminica.Preferabil ar fi dupamasa sa nu ne bajbaim pe intuneric,parerea mea.
                      @X@by..Bineinteles ,orice Loganist e binevenit ,si cine doreste va fi anuntat ,deocamdata pe forum daca ne permit ,,,ai mai mari)

                      Pana atunci conduceti prudent si sa ne auzim cu bine!

                      Comment


                      • #12
                        Din pacate a intervenit ceva si nu o sa mai pot veni sapt asta. Oricum in decursul lunii septembrie voi veni sigur. Poate o puneti voi de-o intalnire totusi pana atunci ca sunt multe Logane in Tg Mures si ar trebui sa se formeze si la voi o comunitate LC. Sper sa ne auzim cu bine.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Deci? Nimeni nimic cu intalniri???
                          I HAVE A !sigpic
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • #14
                            Va urez succes in initiativa voastra de e infiinta Logan Club Tg Mures

                            Comment


                            • #15
                              O sa fie X@by...Stai linistit ,numai trebuie sa vadem cand ca sa fie bine pentru toti,sa poate sa vina fiecare.Pana atunci mai cautam Loganisti...Si scuze ca nu mai scriu asa de des dar am programul incarcat.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google