Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt unii care vand reesapate la banii ceruti pe Lassa.
    Iar sa echilibrezi niste roti cu reesapate poate fi o incercare fara succes.

    Comment


    • Hankook KINERGY Eco K425 foloseste cineva?
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Pentru cei care care cauta gume ieftine si fara mari pretentii, este oferta la Metro pentru Lassa de vara 185/65/15- 164,90 lei/buc.
        Montaj si echilibrare gratuite daca se cumpara 2 anvelope sau multiplu de 2. Deci se mai face economie la 15 lei/anvelopa.
        La 150 lei pret net, zic eu ca e o alternativa buna la clasicele Debica/Tigar @co.
        Convenabile ca pret, buna oferta. A folosit cineva sa ne spuna impresii? Am auzit despre ele si am vazut reclame dar n-am auzit cat de bune sunt.

        Zice ca:
        Last edited by Fanez; 1 March 2016, 16:41. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Si la Norauto anvelope vara Strial la 145 lei/buc. Strial cica ar fii facute de Michelin.

          Sent from SM-G920F using Tapatalk

          Comment


          • Cine are curaj sa incerce strial? Am vazut ca ar fi 82H si nu 88T.
            Tot despre Lassa:

            Oferta din metro de care zicea mr.K e chiar buna daca mai e valabila.
            Last edited by Fanez; 1 March 2016, 16:48.

            Comment


            • Originally posted by vitriol View Post
              Hankook KINERGY Eco K425 foloseste cineva?
              Am pus eu asta vara, foarte multumit.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Pentru 200-300 de lei/set de anvelope o data la 4 ani puneti vietile tuturor in pericol, ce asteptari aveti la un cauciuc de 140 de lei cand unul macar de bun simt din gama medie costa 210-220... ?
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • macar un tigar sigura daca tot se vrea o anvelopa ieftina si cat de cat cu vizibilitate

                  acu au un pret inca bun

                  Comment


                  • Parere BFGoodrich

                    Salutare!

                    Sunt nevoit sa cumpar 4 anvelope de vara pentru trocariciul meu, vroiam sa intreb aici pe forum eventualii detinatori de anvelope BFGoodrich G Grip ( https://www.best-tires.ro/anvelope-v...ip-go-88t.html), cum se comporta pe uscat, ud.
                    A doua optiune ar fi Michelin Energy saver+
                    My turbo lag, give your MPI, a chance

                    Comment


                    • Originally posted by 827sam View Post
                      Pentru 200-300 de lei/set de anvelope o data la 4 ani puneti vietile tuturor in pericol, ce asteptari aveti la un cauciuc de 140 de lei cand unul macar de bun simt din gama medie costa 210-220... ?
                      Din pacate, nu toata lumea gandeste ca tine sau ca mine.

                      Comment


                      • Ce sa mai zici de aia care circula cu reesapate?

                        Comment


                        • Ce Anvelope Folositi?

                          Originally posted by 827sam View Post
                          Pentru 200-300 de lei/set de anvelope o data la 4 ani
                          Unii trag de ele si 7-8 ani.
                          La anvelope nu ar trebui facut niciun compromis.



                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Am folosit vreo 4 ani G Grip si am fost multumit de ele avand in vedere suma platita.
                            Daca a doua ta optiune este energy saver ti-as mai recomanda a treia varianta : ContiPremiumContact 5.
                            Le folosesc de anul trecut si pana acum numai de bine. Le poti gasi la un pret mai mic decat energy saver.

                            Comment


                            • Salut! Nu știu dacă te ajuta ceva, dar eu am montate de la ei anvelope de iarna. Sunt ok, și mă gândesc ca cele de vara nu pot fi mai rele. La urma urmei și ca marca face parte dintr-un concern, Michelin parcă.
                              Prowd of my new wheels!

                              Comment


                              • Eu le am de 2 ani si ma declar multumit de ele. Sunt corecte din punct de vedere al raportului pret/calitate. Nivel de zgomot acceptabil, se comporta bine, spun eu, pe carosabil ud.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google