Schimbare Culoare BORD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa am patit si eu cu becuri albe, si l am lasat pe rosu negativ

    Comment


    • si sa faci zona rosie la turometru cum procedam

      Comment


      • care zona la turometru???

        Comment


        • eu am mai pus un smd sub serigrafie pe platicul mare alb si un perete despartitor

          Comment


          • eu f simplu cu colant rosu

            Comment


            • Am o problema in garantie la care nu au reusit sa depisteze problema desi a stat 3 zile in service autorizat. Mi-au dat cheia inapoi ca nu au toate informatile necesare pentru rezolvarea problemei. Pe ceasul km nu mai indica STOP ul la cntact. Am facut o fotografie cu ceasul desfacut. rog daca stiti o rezolvare?

              Comment


              • despre care stop e vorba ca nu inteleg, fi mai explicit putin!
                sigpic

                Comment


                • la loganele ph 2 i au pus un bec, STOP fata de cele mai vechi, sa nu fie ars smd ul cel mai bun caz

                  Comment


                  • uita te pe traseu intre smd uri si daca ai vre un aparat de masura poti sa masori sau adauga cateva pozesa vedem si cu cea mai mare placere te ajut

                    Comment


                    • Foarte frumos!
                      Din pacate nu prea am curaj ca imi e cam frica sa nui stric ceva pe acolo )

                      Comment


                      • da masori piesele fara sa fie alimentat, pune mi o poza ceva sa vad si explica mi un pic care k ?

                        Comment



                        • Uite o fotografie gasita.

                          Comment


                          • ok, hai sa o luam altfel, deci tie iti sta aprins becul stop tot timpul ? in carte ce zice, ce este acest bec stop din ce cauza se sprinde ? hai ca tot i dam de capat

                            Comment


                            • Acum NU mai arde la contact pus. Cand functiona, la contact pus dupa cateva secunda se stingea ca si ledurile de la airbag. Am masurat ledul e bun, are 2 diode 106 care in jur de 500 ohmi conduce pe o parte, deci e bun. Alta e buba. nu stiu de unde ar trebui sa vina semnalul. Plusul o primeste de la ledul frana de mana. ledul de la frana de mana functioneaza.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google