Lumini Pe Usi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu putina inspiratie de la colegii de forum am pus si eu lumini pe usi, dar doar rosu(de alb nu prea e nevoie ca Led-urile rosii lumineaza suficient)

    montare simpla: - plus permanent
    - masa e tip Dacia 1310, adica masa e data de un buton de pe stalp
    Attached Files
    Last edited by bulgaru25; 23 March 2012, 21:20.

    Comment


    • super treaba facuta,arata bine rau de tot
      Logan Forum consiliaza nu si repara!
      [/SIGPIC]

      Comment


      • da ms, a iesit f ok sunt multumit de aspect si utilitate(incredibil ce pot face Led-urile astea)

        Comment


        • Ca lampa pe usa se poate pune lucasul de la semnalizare, de pe aripa.

          Comment


          • bigspadasin: poti fi te rog mai explicit?
            nu inteleg legatura cu semnalizarea de pe aripa...

            Comment


            • ca lampa pe usa pe interior se poate folosi lampa de semnalizare de pe aripa fata

              Comment


              • adica,el vrea sa spuna asa:daca vrei sa iti pui lampa din aceea in usa gen touareg poti sa pui frumos lucas-ul de pe aripa(semnalizatoarele) si ca led le pui tu ce culoare vrei !
                Logan Forum consiliaza nu si repara!
                [/SIGPIC]

                Comment


                • acuma inteleg, mersi colegii dar sincer mi se pare tiganie sa pui lampa aia
                  eventual sa pui modul cu Led in oglinda exterioara sa lumineze jos cand deschizi usa, sau sub prag si atunci vezi mortaciunea pe care calci
                  eu personal sunt in dubii acuma sa pun sub masina sau in oglinda...sau ambele...

                  Comment


                  • si eu as fi interesat, de limini pe portoere macare pe cele din fata, im place ideea cu ledurile cusurub, asa ca ii rog pe cei care au facut, sau cel care face as aceva sa ne dea mai multeee detalii

                    multumesc

                    Comment


                    • e tutorial facut de userul Sinx si este foarte detaliat,apucati-va de treaba
                      P.S:Multumim Sinx ptr Tutorial
                      Logan Forum consiliaza nu si repara!
                      [/SIGPIC]

                      Comment


                      • e foarte detaliat si ok tutorialul si imi place ce sa realizat, arata bine si util
                        colegii care nu au ganduri SF ca mine puteti pune in practica ce a facut sinx

                        Comment


                        • am vazut tot felul de tipuri de iluminare, dar din pacate nu am vazut aici si pozele de la colegul SDP. cei care au vazut masina stiu despre ce vb...
                          Stock is boring...
                          My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                          Comment


                          • Te referi la iluminatul manerelor exterioare?

                            Comment


                            • exact la asta ma refeream!
                              Stock is boring...
                              My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google