Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu a fost o divergenta, dar nu s-a tinut de cuvant. A luat niste suporti si capace boxe de la silviu_79 care nu ii plac (din cate se poate vedea din posturile lui anterioare de pe acest thread). A spus ca le da cui are nevoie de ele. Tot pe thread i-am spus ca le iau eu daca el nu le vrea. Primesc PM de la el ca mi le da, pt ca nu are ce face cu ele si altfel le arunca, pentru ca sunt de la dezmembrari si el nu pune asa ceva pe masina. II raspund si ii dau datele de contact. Imediat apare pe thread ca a gasit un doritor pt ele. Intamplator a doua zi gasesc pe okazii.ro (scuze daca fac reclama) un anunt cu niste suporti si capace boxe de vanzare, vanzator user usr1, pret 35 lei, ora de postare fiind la cateva minute dupa ce am discutat cu el. Din poza postata se observa clar ca este vb de acele produse care nu i-au placut (zgarieturi, imperfectiuni, de fapt una din pozele postate si aici). I-am dat PM sa ma lamureasca daca mi le mai da sau s-a razgandit si sa ma anunte indiferent de decizie. Nu era nici o problema daca nu mai voia sa le dea, doar sa stiu si eu sa nu astept posta romana. Sunt ale lui, le-a platit si face ce doreste cu ele, dar repet, macar sa ma anunte ca intelegerea a cazut. Nu am mai primit nici un semn de la el desi pe forum a mai intrat. De aceea il consider neserios.
    Daca doriti va dau si link-uri si print-screen cu discutiile avute.
    Last edited by tzopescu; 8 March 2010, 19:38.
    Ratacit in spatiu...

    Comment


    • de cand sunt pe forum cel mai corect si ambil mi s-a parut Florin_DNF baiat de incredere si nota 10++ ...recomand
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • il recomand pe demonhunter un om de nota 10* am cumparat si eu de la el sigla cromata
        e de incredere ;)
        sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

        Comment


        • Am colaborat f. bine si vreau sa'i recomand pe crististreulea si cosmindan
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Il recomand pe Lucialina...baiat de cuvant si marfa buna.
            sigpic

            Comment


            • Il recoamand pe cosmindan, un baiat serios si de cuvant!

              Comment


              • NU recomand userul Bogdan_Petre . am vorbit cu el de nenumarate ori pana i-am zis ca i-am pus coletul la posta, apoi omul nu a mai raspuns, cred ca i-am scris pe putin de 10 ori, dar nu a binevoit sa imi raspunda (chiar daca imi spunea ca nu mai vrea coletul, macar stiam un lucru), cu toate ca el avea activitate zilnica pe forum, iar la nr. de tel. pe care mi l-a dat mi s-a spus ca e greseala. nu e problema de cei 20-25 ron pe care ii dai la un colet (platind si retur) dar macar asa-zisii cumparatori daca se razgandesc, sa mearga la posta si sa spuna ca refuza coletul, sa nu mai platesti si 10 zile de chirie a coletului la oficiul postal respectiv. chiar incepusem sa cred ca pe acest forum s-au ,,cernut" userii, dar se pare ca m-am inselat.

                Comment


                • Eu as propune si sanctionarea userilor tepari cu un BAN pe cinste, nu de alta dar asa sigur se cern!
                  sigpic

                  Comment


                  • ar fii cel mai corect asa !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Originally posted by andy_x3m View Post
                      Eu as propune si sanctionarea userilor tepari cu un BAN pe cinste, nu de alta dar asa sigur se cern!
                      Salut.DA,buna ideeadar(DAR)daca revin sub alt nume(nick)?!!!
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • buna idee..da sa se verifice inainte, nu numai daca zice altcineva, poate apar si simple neintelegeri...nu se poate bana ip-ul sau ceva de genu?
                        sigpic

                        Comment


                        • de acord cu @dany av.<=dansului eu i-am gresit ceva..mi-a spus si am facut ce era de facut. cred ca se poate confirma si sper ca este multumit. aceeasi problema am avut-o si eu cu dl bogdan..am trimis un colet si ioc..nu a fost ridicat..nici macar refuzat. nu-i frumos sa iti bati joc de munca cuiva! un leu..indiferent ca e mult sau putin..de cele mai multe ori e muncit!
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • Pana acum au fost banati cei de au indus in eroare, insa temporar: alindrgn, cladiubpp, alex_comisarul.
                            Care trage teapa, ii tragem dunga rosie.
                            @yng: nu, nu mai intra, ca il mirosim

                            Sa vedem ce are de spus Dl Bogdan in apararea lui...


                            LE: sa nu uit, Streulea e de incredere, am luat parfum de la el si e ceea ce trebuie. Plus ca pretul este imbatabil. Apelati cu incredere.
                            Last edited by Cezar; 19 March 2010, 03:28.

                            Comment


                            • Este de incredere dar masina pe mana lui nu recomand.



                              Eu il recomand pe colegul meu mcm022006. Beculete, reparatii Radio-CD-uri, etc.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • da, in fata userului turturel ,,jos palaria".

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google