Logan 2 Drive Test

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi place interiorul, caroseriea dar motorul strica totul

    Comment


    • De ce spui asta?
      sigpic

      Comment


      • pentru ca scrie 0.9 Tce. Poata daca scria 5.7 benzina 90 cai, era mult mai bine.

        Comment


        • Asa este romanul,... nemultumit, poti sa ii dai Rolls, ca in 2 saptamani ii gaseste el un defect. Un coleg de aici a pus ieri o intrebare foarte interesanta, citez: "Ce dimensiune au stergatoarele la logan 2?". Ca sa vezi de ce nu isi ia el logan 2, ca ii e frica ca are stergatoare prea mici sau prea mari.

          Originally posted by laurentiu355 View Post
          imi place interiorul, caroseriea dar motorul strica totul
          Daca ai mers pana acum cu biturbo de 6.0l si acum te sui in ala de 0.9l tce e normal sa simti asta. Dar daca ai 1.4 mpi si te sui in 0.9 tce si afirmi asta, inseamna ca esti cel putin rau intentionat.
          Last edited by MihaiiahiM; 19 January 2013, 12:12. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • Aici sunt foarte multi care sunt anti Dacia.
            Parerea mea despre noul Logan 0,9 Tce este foarte buna comparativ cu modelul precedent.
            Mentionez ca an facut 1600 km in 7zile.
            Legat de motorul 1,2 Tce va fi disponibil din saptamana 11 anul 2013 pe modele Lodgy si Dokker.
            Last edited by stoicanu; 19 January 2013, 15:24.
            sigpic

            Comment


            • Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute. Eu o am de o luna si am 2200km, dar este diesel.
              sigpic

              Comment


              • Subscriu ... eu am masina din 14 decembrie si am 1900 km.
                Pana acum sunt foarte multumit.
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Pai nici nu ar avea cum sa fiti nemultumiti din moment ce nu aveti 70-100.000km. Pana si la dacia 1310 erau posesorii multumiti in primii ani.

                  Comment


                  • Da dar am avut logan de la 0 km si stiu cum era.
                    Primele impresii sunt mai bune decat la primul model.
                    Daca vrei argumente iti spun o gramada.
                    Last edited by stoicanu; 19 January 2013, 19:41.
                    sigpic

                    Comment


                    • As vrea sa vad si eu omul care cumpara ceva si recunoaste ca gresit, in primele luni de la cumparare.
                      Dupa 3-4 ani, cand probabil va incepe sa rugineasca, atunci sa-l lauzi.
                      Daca e cineva anti Dacia, fiti siguri ca si ala are argumente. O gramada.
                      Nu cred ca cineva care vine de pe 1.4 ar trebui sa fie impresionat de 0.9tce.
                      Last edited by mr.K; 19 January 2013, 20:36.

                      Comment


                      • Stai linistit ca vin de pe 1,4 de pe Logan si Symbol, il cunosc mai bine ca multi altii.
                        Este sub 0,9.
                        Cum am mai spus am lasat un Logan 1,4 2007 si nu avut rugina.
                        Nu stiu de ce generalizati atat cu rugina aia.
                        daca spalati masina o data la 2 luni mi se pare normal.
                        Nu stiu cati din cei anti Dacia au avut mai mult de 1310
                        Last edited by stoicanu; 19 January 2013, 21:21.
                        sigpic

                        Comment


                        • daca spalati masina o data la 2 luni mi se pare normal.
                          A fost lustruita cu ceara solida odata pe luna, masina o prefer tot timpul curata.
                          Cine nu are rugina pe Logan, ori n-a cautat bine punctele ce apar, ori are nevoie de vizita la oftalmolog.

                          Important e ca tu sa fii multumit de masina, dar nu incerca sa impui asta tuturor celor ce nu sunt de acord cu tine.

                          Comment


                          • Eu am masina din 2006 si o spal ... cand imi amintesc (extrem, extrem de rar, cam o data la 4-5 luni). si nu am deloc rugina.

                            Comment


                            • Pai eu sunt multumit de ce am si ce am avut ,nu inpun treaba asta la nimeni si am spun ca a mea masina merge foarte bine si vin altii sa spuna ca Dacia nu e buna.
                              Mai intai sa conduca si pe urma sa vorbeasca.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pai daca esti convins ca merge bine, ce te supara ce zic altii?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google