Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Motor de Tesla cred ca e

    Comment


    • Abia numai baga lumea degetu in tzava ... ca numa ajung la ea .
      Un lucru bun !

      Comment


      • Asa se intampla cand masina mai este condusa si de o femeie, in cazul meu de maicamea care o spun cu mana pe inima ca nu merita mai mult de o bicicleta, maxim o roaba.
        Azi intr-o parcare subterana nu s-a simtit bine pana nu a zgariat bara din fata, ca sa dovedeasca tuturor ca zicala cu femeile la volan se aplica si astazi.
        Chestiile astea s-au intamplat cu fiecare masina pe care a avut-o, se numeste dorinta de a-ti afisa calitatile de femeie la volan....
        Attached Files

        Comment


        • Ceea ce ai prezentat tu nu este o problema tehnica. La un polish, acele zgarieturi dispar.

          Comment


          • Negreala aceea de pe bara nu are nevoie nici macar de polish. Suficient un detergent de calitate si iese ... mai urat arata in srept cu roata - acolo bara pare infundata.

            @hassero - nu cred ca e bine sa vorbesti asa de mama ta; poate ma degraba sa incerci sa ii explici ce si unde a gresit si poate va intelege ca nu numai ca face rau masinii voastre ci poate afecta si masinile altora - lucru care nu este prea placut.
            Last edited by M.FLORIN; 20 June 2014, 20:45. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Originally posted by Tinuletz View Post
              Abia numai baga lumea degetu in tzava ... ca num ajung la ea .
              Un lucru bun !


              E o gluma, altii poate cred. Specific ca nu am simtit miros de gaze in porbagaj!

              Comment


              • Originally posted by hasserro View Post
                Asa se intampla cand masina mai este condusa si de o femeie, in cazul meu de maicamea care o spun cu mana pe inima ca nu merita mai mult de o bicicleta, maxim o roaba.
                Să te văd dacă o să fi la fel de acid când vei face tu prima boacănă (Doamne Ajută să nu ţi se întâmple totuşi niciodată).

                Comment


                • Am ezitat sa-i sterg postul lui @hasserro, pentru a nu-i desconsidera efortul de a pune si niste poze, dupa care ne trezim cu 4 posturi pe langa.
                  ...
                  Haideti sa revenim totusi la subiect.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Nu stiu daca ma intelegeti sau nu dar in atatia ani de explicatii m-am cam saturat si eu sa vorbesc aiurea. Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva, imi cer scuze si catre micu!
                    Ca sa revenim cat de cat la subiect, am vorbit cu cineva cu polish si se rezolva probabil weekendul acesta. Voi pune niste poze.

                    Comment


                    • Am vrut azi sa ma conectez prin bluetooth la cd player si nu il vedea telefonul. Dupa mai multe incercari l-a vazut da scria pe ecran la cd failed to connect to device. In meniu la player aparea telefonul meu dar nu se putea conecta.
                      Am incercat si cu un alt telefon si aceiasi problema. Ce sa fie?
                      Ambele telefoane sunt android (samsung galaxy note 2 & sony xperia z1)
                      Mentionez ca playerul nu este cel lg cu navi.

                      Comment


                      • Pai atunci nu este o problema tehnica legata de marca Dacia.
                        Incerca cu un tel mai vechi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pai cum se face ca pana acum mergea cu telefonul meu fara nici o problema. De cel putin 10 ori il conectasem. Iar acum nu merge nici cu al meu, nici cu altul?

                          Comment


                          • Telefoanele au mai fost conectate la plug&radio?
                            Nu toate telefoanele(cu android) suporta streaming over bluetooth.

                            Ai un manual la radio ,l-ai citit?
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Note ul meu da, asa cum am mai scris, a mai fost conectat si a mers perfect. Despre xperia nu stiu pt ca nu era al meu. Sunt in casa acum, ma voi duce mai incolo la masina sa verific manualul si sa incerc si conectarea cu un tel mai vechi.

                              Comment


                              • Penultimul rand
                                Attached Files
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google