Revizii Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simpotrans Colentina..
    Manopera o am gratuita din partea lor timp de 3 ani sau 100.000 km...

    Comment


    • Filtrul de polen nu a fost nevoie sa-l schimbi?

      Comment


      • Nu apare control calculatoare( CLiP).
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Nu a fost nevoie sa schimb filtrul de polen, si de verificat calculatoare nu mi sa verificat ca am stat langa ei..cred ca au uitat ca imediat dupa ce au schimbat uleiul si filtrele au trebuit sa o scoata repede afara pentru a îi face poze masinii pentru polita casco si dupa nu au mai facut nimic la ea..

          Comment


          • Originally posted by t0rquemada View Post
            Nu apare control calculatoare( CLiP).
            deh, manopera gratuita.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • O revizie completă e așa(a se observa partea de sus a tabelului):
              Attached Files
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Mai e bine ca a iesit ieftin si cu certificatul de garantie in regula.
                sigpic

                Comment


                • tommy94, foarte ok ca si pret revizia de un an, eu cand voi face revizia, voi plati si manopera si probabil si filtrul de polen , deci probabil trebuie sa mai adaug vreo 150- 200 de lei la acel pret
                  off topic,pot sa te intreb cat ai platit casco si la ce firma?

                  Comment


                  • Casco am avut 6 luni din partea lor la Groupama, am mai platit eu in continuare 6 luni, iar acum am reinnoit inca un an la Tiriac, 219 euro,in colaborare cu Dacia( daca o repar la service Dacia nu platesc franciza, daca repar in alta parte este 200-250 de euro franciza, se poate plati si in 4 rate..

                    Comment


                    • super pretul pt casco la tiriac, iar la faza cu fransiza, eu oricum in caz de ceva tot la dacia o voi face, asa ca este ok si clauza aceasta
                      cand imi expira casco ce il am acum, as vrea tot la tiriac sa fac in continuare
                      casco care il am acum este la astra,-acolo am apucat sa fac-( am platit 1300 de lei fara fransiza ) am inteles ca sunt in pragul falimentului, sper ca in caz de doamne fereste sa nu ma lase in drum - scuzati off topicul
                      Last edited by panselin4; 27 September 2014, 23:39.

                      Comment


                      • revizie

                        Salut pun si eu factura de la revizia de 1 an la masina facuta cam cu intarziere de aprox. 2 luni....
                        Revizia a fost facuta la DAPEROM Pitesti si a avut valoarea de 426 lei
                        Attached Files

                        Comment


                        • Si iti mai mentin garantia la motor, tinand cont ca ai efectuat revizia cu intarziere?

                          Comment


                          • E un pret foarte ok pentru reprezentanta.
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Originally posted by aris86 View Post
                              Si iti mai mentin garantia la motor, tinand cont ca ai efectuat revizia cu intarziere?
                              Sincer nu am intrebat dar nici ei nu au spus nimic,eu am zis ca am facut-o cu intarziere deoarece masina a facut 1 an pe 6 august dar nr de km este mic 7800,iar eu fiind plecat nu am avut cand sa o fac....

                              Comment


                              • Un pret excelent, mai ales pt 0.9.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google