Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caută în manual. Ai un șurub în portbagaj, apoi tripla iese prin tragere spre spate
    My Ride sigpic

    Comment


    • Imi poate spune cineva cum se reseteaza radioul standard? Am cateva posturi in maghiara care pana ieri nu apareau pe lista, iar in setari nu am umblat. Nu sunt acasa, iar cartile nu le-am luat cu mine. Codul radioului il stiu.

      Mersi anticipat!

      Comment


      • Cauta alte posturi și memoreaza-le sau decuplează borna de la baterie și se reseteaza.

        Comment


        • Mersi pentru sfatul cu bateria, dar nu vreau sa incerc asta pentru ca mi-e ca pierd datele legate de consum, kilometri parcursi, viteza medie.

          Eu, cand conduc, schimb posturile de la maneta de sub volan, mai rar apas pe cele 6 butoane care duc direct la un post.

          Comment


          • APS(auto program store) e de vină
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Apropo de radio, din butonul de la maneta de sub volan, nu poti schimba doar intre canalele memorate de tine nu? El nu face altceva decat sa modifice frecventa pe urmatorul post disponibil nu?

              Comment


              • Ba da, se poate schimba!(vezi jos ai presetate,porma le poti schimba doar pe cele 12 parca, daca nu te descurci cauta in manual la radio,ai si poze explicite )
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • Nu am gasit nimic in manual cum sa setez acest lucru, si nici in menu-ul radio-ului! Ma poti indruma unde sa caut sau cum sa fac?

                  Comment


                  • Plug&radio e mai spartan în opțiuni dar,
                    Attached Files
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • O actualizare de soft pentru radio/cd se gaseste oare? Ma gandeam ca ar rezolva problemele de incarcare completa a agendei telefonului conectat prin bluetooth ...

                      Comment


                      • problema nu e din soft ci din telefon. trebuie sa intri in setari la Bluetooth si sa-i dai vizibilitate si la sim. p-or,aor sa se vada toate nr. bafta!
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • Masina vine cu ambele chei cu inchidere/deschidere din cheie sau una cu inchidere/deschidere si una simpla?
                          Chestiunea asta tine si de nivelul de echipare?
                          Multumesc!

                          Comment


                          • La mine a venit cu ambele chei identice, cu deschidere radio pe ambele.

                            Comment


                            • Da, in functie de echipare are sau nu inchidere centralizata si ambele chei sunt identice.

                              Comment


                              • Doar Acces nu are chei cu butoane, celelalte echipări au 2 chei cu butoane.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google