Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • or fi astea:
    Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

    ?

    Comment


    • Daca montam tapoane de dealea reglabile se rezolva si tremuratul de abreiaje si motor in trei cilindri nu-i asa ? Uite ce simpla era solutia cu tremuratul, sa citeasca si cei robotizati !

      Comment


      • george.sce ce ai zice tu daca nu ai mai comenta aiurea, pe langa subiect? Ai face un bine multor colegi de pe forum. Multumesc.

        Bibi79 , alea par sa fie. O sa comand eu cateva si va spun.
        Last edited by Silviu; 13 November 2019, 14:02.
        I have no special talent. I am only passionately curious.

        Comment


        • Am avut problema asta cu incuietoarea capotei. Am fost in service, au reglat incuietoarea si au rezolvat. Dupa ceva timp am pus si cheder (e bun si anti praf, anti ploaie si anti jetul de apa de la spalatoriile auto).

          Comment


          • Originally posted by t0rquemada View Post
            .....

            Tampoanele reglabile se folosesc și la hayonul de Duster ph3 (teoretic și la MCV II dacă nu au făcut reduceri de costuri)
            tampon portbagaj
            908782746R
            11,55euro

            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Originally posted by Bibi79 View Post
              or fi astea:
              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

              ?
              Le-am primit azi si montat (cel putin doua in fata doar). Sunt exact ce trebuie. Nu mai scoate niciun zgomot capota acum.

              Am comandat 6, urmeaza sa le scot si pe cele din lateral la capota si pe cele de la haion.
              I have no special talent. I am only passionately curious.

              Comment


              • Silviu, saru' mana. Multumesc pentru... ca ai fost cobai.
                comand si eu.

                Comment


                • Si doua poze cu ele. N-am apucat sa le schimb si pe celelalte.

                  IMG_20191118_093102.jpg image_529923.jpg
                  I have no special talent. I am only passionately curious.

                  Comment


                  • Salutare. Am pus si eu tampoanele reglabile. E iar liniste in masina, e iar noua masina )

                    Comment


                    • Aceeasi problema am avut si eu cu capota. Vibra si scotea un sunet urat. Am pus 2 bucati mici de cheder cu adeziv pe capota, in dreptul tampoanelor fixe ca sa se loveasca in ele si sa "umple" spatiul ala de 2-3 mm. Acum nu mai face dar pe viitor ca si rezolvare mai estetica, as pune tampoane reglabile.... daca merg la un magazin de piese auto, pentru ce masina sa cer? Am citit mai devreme ca Duster ar avea, sau sunt si loganuri cu asa ceva din fabrica? Ma gandesc sa intre fix in gaura ia sa nu trebuiasca sa dau gauri sau ceva.

                      Comment


                      • Codul celor de mai sus testate de mine si Bibi79 este 7700843546.

                        Nu ai citit 3-4 posturi mai sus?! In postul #8791 am specificat clar ca intra in locul celor actuale, deci nu trebuie modificat nimic.
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • https://www.olx.ro/oferta/tampon-reg...t-IDa5Bb7.html
                          de aici .
                          se potrivesc fara nici un fel de probleme/improvizatii. 4 buc + transport 110 RON

                          Comment


                          • Eu am cumparat 4 buc la 60lei (100lei 6 buc). A crescut cererea a crescut si pretul.
                            I have no special talent. I am only passionately curious.

                            Comment


                            • Am si eu o intrebare:
                              aveti idee daca in spatele loganului, pe bancheta din spate a mașinii, mai încape o persoană adulta la mijloc daca sunt 2 scaune de masina,cu copii mici, cu isofix ,montate pe margini?
                              intrebarea este adresată cu prioritate celor cu minim 2 copii , ei ar trebui să cunoască situația
                              Last edited by panselin4; 27 November 2019, 20:58.

                              Comment


                              • Depinde de scaune. Eu am doua Cybex-uri Pallas si cu greu sta un al treilea adult. Partea de sus e problematica dar epinde si de "dimensiunea" adultului.
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google