Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai 2 poze, cea de sus cu insemnari si una de la mine din masina
    Attached Files
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Multumesc t0rquemada pentru poze, cum cumpar tot ce trebuie (filtru+capac) ma apuc de decupat, sper sa nu fie necesar de decupat (desfacut) si in interiorul aerotermei. La masina asta (Acces) te poti astepta la orice din partea fabricantului.
      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

      Comment


      • Filtru de habitaclu 272773016R pe original e aproape 160RON

        Capacul tip DENSO e pentru Dokker si Lodgy, care dispun de o alta "cutie aeroterma".
        Last edited by t0rquemada; 6 August 2014, 05:54. Reason: Automerged Doublepost
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Imbunatatiri

          Am facut si eu pe a mea cateva mici imbunatatiri care m-au costat 600 RON - totul de la Dacia. Vroiam sa-mi iau cotiera si huse, dar deocamdata nu permite bugetul .
          Ce ma enerveaza la deflectoarele de aer este ca atunci cand lasi geamul putin deschis si trantesti usa se loveste geamul de el si face un zgomot enervant ... in rest sunt multumit
          Attached Files

          Comment


          • Cine poate sa imi spuna si mie codul de la clapetele de deschidere a usilor cele cromate care sunt puse pe cel pt export? Si eventual un pret

            Comment


            • Cele pentru export au doar o dunga cromata.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by GuGu21 View Post
                Am facut si eu pe a mea cateva mici imbunatatiri care m-au costat 600 RON - totul de la Dacia. Vroiam sa-mi iau cotiera si huse, dar deocamdata nu permite bugetul .
                Ce ma enerveaza la deflectoarele de aer este ca atunci cand lasi geamul putin deschis si trantesti usa se loveste geamul de el si face un zgomot enervant ... in rest sunt multumit



                Exceptand paravanturile alea, frumos.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • @GuGu21 In prima poza Bancheta fixa (nasol) si noul model de cric (poti pune cateva poze de detaliu? )
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Originally posted by stoicanu View Post
                    Cele pentru export au doar o dunga cromata.
                    Da sau cele de pe asta editie aniversara 10 ani

                    Comment


                    • Te vei linisti rapid, deoarece capacele vin cu manerul, nu au cod separat si nu sunt vopsite.

                      stanga fata
                      normal 806072631R 25,74e+tva nevopsit
                      SL10 806077408R 39,03e+tva nevopsit

                      stanga spate
                      normal 806072631R 25,74e+tva nevopsit
                      SL10 806077408R 39,03e+tva nevopsit

                      dreapta fata
                      normal 806062700R 25,74e+tva nevopsit
                      SL10 806065294R 39,03e+tva nevopsit

                      dreapta spate
                      normal 806067200R 25,74e+tva nevopsit
                      SL10 806065294R 39,03e+tva nevopsit
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Adica vre-o 300 euro tacam complet ... cu vopsit si cu TVA. De banii astia te duci o saptamana in concediu.

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Stiti cumva daca Stepway II are precablaj pentru incalzire in scaune?
                          Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                          Comment


                          • Originally posted by GuGu21 View Post
                            Am facut si eu pe a mea cateva mici imbunatatiri care m-au costat 600 RON - totul de la Dacia. Vroiam sa-mi iau cotiera si huse, dar deocamdata nu permite bugetul .
                            Ce ma enerveaza la deflectoarele de aer este ca atunci cand lasi geamul putin deschis si trantesti usa se loveste geamul de el si face un zgomot enervant ... in rest sunt multumit
                            faine imbunatatirile, arata bine si sunt utile
                            plasa de bagaje din portbagaj cum functioneaza? ancorezi obiecte si bagaje sub ea, pentru a nu aluneca?
                            cat ai dat pe aparatorile de noroi ? si cat a fost manopera la montat ?

                            Comment


                            • Originally posted by epuru View Post
                              Stiti cumva daca Stepway II are precablaj pentru incalzire in scaune?
                              Nu mai exista precablaje la niciuna din versiunile de echipare.

                              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • Ce pacat.
                                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google