Easy-R a.k.a. JS3

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Peste 40 000 km parcursi.
    Trepidatiile (aproape) inexistente.
    Cand au tendința să reapară (foarte, foarte rar și aproape imperceptibile) folosesc METODA .

Comment

• Ma bucur sincer sa citesc acest post: pentru ca ai ”sub control” robotizata si pentru ca ai postat din nou dupa ceva vreme (pentru colegii mai noi C.Mike este primul de pe acest topic care a testat doua metode de evitare a trepidatiilor, iar una a ”buchisit-o” foarte bine ).
      Sa auzim numai de bine!

Comment

• C.Mike te rog sa detaliezi metoda ta. Daca e nevoie, eu o sa o detaliez inca o data pe a mea, astfel incat fiecare persoana cu probleme sa isi aleaga metoda care ii place mai mult, sau care este mai eficienta pentru a evita trepdiatiile.

Comment

• Metoda este: un dinte tras la frana de mana(Hsa nu intra in functie) + MODUL M CU TR 2......oprit in rampa.(las masina sa merga putin de tot in spate)... accelerez usoooor ....(se patineaza putin ambreiajul)...masina incepe sa urce.....oprit iar.... Repetat manevra de 3-4 ori.
          Mentionez ca am la dispozitie un drum in rampa care nu este aglomerat, imediat dupa ce ies din parcare, deci am unde sa efectuez manevrele fara sa fie pericol.

Gil26
          Respect.... si asa sa fie:
          Sa auzim numai de bine !

Comment

Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google