Discount Primit La Achizitie Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sebibv View Post
    Serios, nu are sens sa compari dci cu sce.

    Originally posted by Catalin S. View Post
    Nu, bineînțeles că nu compar, că doar mai știu și eu cu ce se mănâncă treburile astea, dar...
    Cu riscul de a-mi lua avertisment si cu scuzele de rigoare fata de moderatori si fata de Catalin, incerc sa lamuresc
    (vezi attachment-ul) faptul ca noi am citit ca tu ai comparat cel mai ieftin sce cu cel mai scump dci, nestiind ce ai gandit,

    Originally posted by Catalin S. View Post
    care a fost de fapt ideea mea când am lansat ceea ce ulterior s-a dovedit "dispută".
    Ceea ce este o comparatie inutila si irelevanta.

    Peace!
    Attached Files
    Last edited by iatagan; 1 April 2018, 12:52.

    Comment


    • Bine, bine...

      Ca să nu credeți că sunt fixist sau vreaun capsomano-căpcăun, admit că poate nu m-am făcut înțeles de la bun început.

      Dar nici voi nu v-ați lăsat mai prejos.
      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

      Comment


      • Reprezentantele Dacia nu au o marja prea mare de reduceri. Preturile masinii, pe model, motorizare, variante de echipare si reducerile sunt stabilte de Renault Romania.
        In iulie anul trecut Sandero Stepway 1.5 Dci Prestige, adaugat camera mers inapoi si harti Europa, pret 13 880 euro. Discount Dacia 600 euro (nu am vrut 5 ani fara griji din motivele mele), rabla 1 400 euro, reducere de mediu vreo 200 euro. Adaugat plata kitului de accesorii si numerele rosii.
        Sper ca am pus cifrele corecte, dar ce conteaza a fost: total de plata pe factura: 11 720 euro. Probabil ca as fi putut obtine mici maruntisuri dar agentul de vanzari a fost un OM de nota 10 iar eu eram dupa 2 luni jumatate de astepare asa ca nu am insistat.
        Asta a fost anul trecut.
        Dacia mai oferea 200 euro reducere pentru caravana Dacia. Am participat (mai ales pentru test drive pe exact aceeasi masina) dar lansasem comanda inainte.
        Folosesc si ma bucur de toate dotarile masinii. Daca ar fi sa aleg acum, tot asa as alege.

        Comment


        • Logan 1.0 sce, Sl Plus, cu vopsea metalizata, comenzi volan, presuri, trusa legislativa, gume Goodyear vara, masina in reprezentanta, 7500E. Ridicata a doua zi.

          Comment


          • Având în vedere că numai vopseaua metalizată costă + 300 euro, ai avut un preț foarte bun.
            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

            Comment


            • A fost cu rabla?

              Comment


              • Eu cred ca e la liber..
                Ce data de fabricatie are masina?Daca are si navigatie..

                Comment


                • Dacă este SL Plus, sigur nu are MediaNav...
                  http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                  Comment


                  • A fost la liber, fara nav, fabricata 13.10.2017, ajunsa in reprezentanta pe 29.12.2017, cumparata pe 13.03.2018. A fost luata pt test drive, dar nu a fost folosita pt ca au luat 2 si au folosit-o pe cealalta.

                    Comment


                    • Sa te poarte multi km fara incidente!

                      Comment


                      • Ms la fel!

                        Comment


                        • bai baieti,ma doare capul cand citesc aici.am facut contractul exact ca in reclama:310 mil+tichet rabla acum
                          2 luni.am ridicat masina pe 06.06.2018 fara presuri si pachet legislativ (nu le-a venit distribuitorul).si acum ocolesc politia sa nu ma intrebe de instinctor... (600 lei amenda) adica nici acum nu mi-au dat ce am platit si voi vorbiti de discount de 600 euro?oare domnita aia a oprit discountu'? ma bate gandu' sa ma duc cu gura mare ca nu plec de acolo pana nu imi da jante black&white (modelul nou).da-ti-mi un sfat! sa intru in ei?ma mananca talpile raaau!

                          Comment


                          • Așa cum s-a mai spus, discounturile au fost făcute în general înainte de Programul Rabla.
                            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                            Comment


                            • La ce reprezentanta Robertdorin? Eu in bucuresti am primit pe 1 iunie 2018 tot

                              Comment


                              • Condoru se numeste la noi in Calarasi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google