Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, pe Logan 2/2013/0,9TCe

    Comment


    • Pai, inseamna ca merg si pe L3. Cred.
      Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
      Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

      Comment


      • Salut. Am fost sunat de dealer, mașina este gata. Trebuie să mă duc să achit diferența. Acontul dat în ianuarie... Zilele acestea soseste.
        Baftă și vouă!!

        Comment


        • Maine predau si eu masina la REMAT. Zi trista...

          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

          Comment


          • Ce masina, cea din poza de profil?

            Originally posted by mnv View Post
            Salut. Am fost sunat de dealer, mașina este gata. Trebuie să mă duc să achit diferența. Acontul dat în ianuarie... Zilele acestea soseste.
            Baftă și vouă!!
            Super!
            Eu mai am de asteptat o luna pana iese din fabricatie, conform dealer-ului....

            Comment


            • Da, cea din profil, era tanara acolo... Lighean, frigider sau cum i-or spune altii, dar a fost ireprosabila. Nu m-a lasat niciodata in drum, n-a fost mofturoasa, n-a cerut decat strictul necesar. Daca n-o lua rugina asa rau in ultimii doi ani, inca o mai tineam.
              Last edited by ursamajor; 7 June 2021, 20:22.
              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

              Comment


              • Eu dau o Dacie 1310 din '98, a lu' tata, abia astepta sa scape de ea... primeste un ph2 la schimb din 2008

                Saptamana asta urmeaza sa fie ridicata
                Last edited by daymaker; 7 June 2021, 20:26.

                Comment


                • S-a contramandat ordinul, voi preda joi masina veche.
                  Se mai da ceva pe fierul vechi? Cand am predat masina anterioara am luat ceva pe ea.
                  Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                  Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                  Comment


                  • Originally posted by ursamajor View Post
                    Se mai da ceva pe fierul vechi?
                    Da, se dă, în funcție de centru și starea mașinii, unii sunt mai zgârciți, alții mai darnici...
                    Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                    Comment


                    • Originally posted by ursamajor View Post
                      S-a contramandat ordinul, voi preda joi masina veche.
                      Se mai da ceva pe fierul vechi? Cand am predat masina anterioara am luat ceva pe ea.
                      Eu pe Corsa care am dat-o la rabla am primit 65 de ron în Arad, știu zgârciți tare.

                      Comment


                      • Buna,
                        Am dat avans pentru SANDERO STEWAY CVT in 20.03.2021 cu programul RABLA, am adaugat optiunea scaune incalzite in data de 03.05.2021 si am primit raspuns de la Vocea Clientului ca masina are termen de iesire din uzina data de 15.07.2021.
                        Am fost la dealer azi si am primit bonul de comanda cu pretul in euro si codul VIN: UU1DJF0036782....

                        Comment


                        • Originally posted by ursamajor View Post
                          S-a contramandat ordinul, voi preda joi masina veche.
                          Se mai da ceva pe fierul vechi? Cand am predat masina anterioara am luat ceva pe ea.
                          S-a ridicat?

                          Comment


                          • Salut!
                            Logan TCe 90, Comfort, manuala, alba, fara harti, fara scaune incalzite.
                            Avans pe 14 aprilie.
                            Predat epava pe 7 mai (accident, cu dauna totala).
                            Achitat diferenta pe 17 mai.
                            Termen de iesire din fabrica, conform VC, 17 iunie.
                            Azi, 10 iunie 2021, am ridicat-o!

                            Comment


                            • Fara GPL, daca tot e manuala?
                              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                              Comment


                              • Fara GPL!
                                In momentul in care am "bătut palma" cu dealer-ul, mi-a spus ca termenul de livrare ar putea sa fie puțin mai mare la GPL.
                                Livrarea cat mai rapida a fost un obiectiv.
                                Last edited by 77sky; 11 June 2021, 13:32.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google