Logan III - Probleme Tehnice

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Logan 3,am 1000 km.gpl oras 10 si afara 7, benzina oras 8.7 si afara 5,5-6.
    Am un luft de 3-4 mm la usa spate stanga jos,trebuie sa sun la Dacia pentru că cei de la Simpotrans au spus ca nu au ce sa-i facă.

Comment

Am văzut și eu la test drive. Spre deosebire de Logan 2, la Logan 3 am văzut probleme de aliniere a capotei cu aripile, apoi aripile spate cu bara spate parca nu sunt aliniate cum trebuie. Zici că ar fi fost lovită în acea zonă...

Comment

Sandero Stepway 3 , 2600 km , GPL 9 - 9,5 l in oras si 7,5-8 l afara, iar benzina 7,5 l in oras si 6 l afara. Cu senzorul de GPL nu am avut probleme.

Comment

De cand o ai si de unde alimentezi?

Comment

Am ridicat-o de la dealer pe 01.03. si am alimentat numai de la Lukoil cu GPL si de la OMV cu benzina (e mai in drumul meu).
            Last edited by 77sky; 1 day ago.

Comment

Eu am ridicat astăzi mașina și am observat că lipsește un șurub de prindere plastic bord și îmi cam freacă piciorul când apas accelerația.
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 1 photos.

Comment

Care e problema tehnică ? La ridicarea mașinii trebuia verificată, cu atenție, toată mașina - eventual comparat cu una din showroom unde erau dubii.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

Comment

Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google