Logan 16mpi rc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe Maica Domnului ai fost? prelungirea Lizeanu....e imposibil sa nu gasesti la turcaletii aia orice fir. dar trebuie sa-i iei la rand.

    Comment


    • Una e un simplu fir,alta e o fisa de bujie...ar fi o varinata daca ai posibilitatea de a "desperechea" 4 seturi de fise si sa le iei fisa de la cyl 1 care e cea mai lunga.
      Last edited by Alex_MIU; 18 June 2012, 00:17.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Originally posted by Alex_MIU View Post
        Una e un simplu fir,alta e o fisa de bujie...ar fi o varinata daca ai posibilitatea de a "desperechea" 4 seturi de fise si sa le iei fisa de la cyl 1 care e cea mai lunga.
        Cu fisele s-a rezolvat usor am gasit exact ce am vrut la Alpadrino.

        Originally posted by razvanamza View Post
        pe Maica Domnului ai fost? prelungirea Lizeanu....e imposibil sa nu gasesti la turcaletii aia orice fir. dar trebuie sa-i iei la rand.
        Cu fisele nu a fost problema.
        Problema sunt firele colorate pentru noua instalatie electrica.
        Am fost chiar acolo la absolut toate magazinele si am luat toate culorile care le avea pe dimensiunile respective insa nu erau destule.
        In plus acolo nu aveau fire ecranate pentru anumiti senzori... dar am luat astea din alta parte de la un magazin ultraspecializat.

        Comment


        • Din pacate au fost alte prioritati si inca mai sunt pana intra din nou pe linie dreapta masinuta.

          Comment


          • Vine si randul RC-ului

            Comment


            • Da, dar se pare ca incet si mai are de stat la rand putin.

              Asta este situatia ce sa-i facem...

              Acum sunt si in concediu si revin cam intr-o luna timp in care foarte mult nu cred ca se avanseaza.

              Comment


              • Am nevoie de un sprijin cu urmatoarea problema.
                Am nevoie de cineva care are aparat de sudura aluminiu mobil.
                Deoarece am dat prioritate STI-ului Dacia asteapta.
                Am de modificat un cot de la tubulatura de intercooler si nu se poate face decat langa masina asistat de mecanic.

                Comment


                • Am rezolvat!

                  Comment


                  • Acum vreau sa va intreb cine face aceste bare, in special de la masina albastra ma intereseaza.

                    Comment


                    • Este facuta de el custom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ghetto tuning sau Custom garage.
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Si cam la ce pret se ridica?
                          E bine ca-i custom pt ca eu as mai vrea cateva mici modificari.

                          Comment


                          • Pai mai bine ii intrebi pe baietii de la ghetto tuning, daca iti faci de ex si portbagaj clean si bandouri clean, poate primesti si o reducere, vorbeste cu ei
                            sigpic

                            Comment


                            • portbagaj clean si fara bandouri la o masina de curse ?? ) la ce bun, cu ce ajuta ??? doamne ce scot unii din ei )
                              sebastian are nevoie de o bara facuta custom poate pentru admisie, poate pentru a intra mai mult aer in compartimetul motor

                              Comment


                              • Exact! Si important este sa fie usoara, mai usoar decat de serie.
                                Eu cred ca atunci cand are sa fie gata poate fi din nou cel mai rapid Logan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google