Incidente din trafic-Accidente

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca voia sa se sinucida, isi alegea un tir si nu frana inainte de impact. cred ca doar inconstienta, mama ce masina am, ce tare fuge, sa vezi ce-l sperii pe ala. mi se pare ca masina care venea normal era cielo, sau? la viteza aia, caroseria de cielo e victima sigura si pentru o bicicleta...pacat ca s-a terminat cu morti si banuiesc ca nu soferul amsinii albe a murit....
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Seba Din nefericire nu, a murit soferul din cielo.

      Comment


      • Se putea replia pe banda lui fara probleme; s-a dus tinta in ala cu cielo. Crima cu premeditare.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Voi ati observat ca Cielo in ultimul moment a tras dreapta de volan ? asta a facut si celalalt nemernic(tras stanga de volan), clar a vrut sa intre in el.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Bun, crima cu premeditare, cum spuneti voi. Dar care sa fie motivul?

            Te bagi ca boul in depasire cand vezi linie continua + fara sa semnalizezi + ala din fata ta a semnalizat ca face stanga + mergi ca boul pe contrasens fara sa te repliezi, desi ai timp s-o faci de 20 de ori, ca sa-l omori pe unu' care merge corect pe banda lui si pe care, cel mai probabil, nu-l cunosti...
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Cine stie ce a fost in capul lui!! poate era un copil la volan si ce-a zis hai sa intram in asta ca facem "reset" ca la nfs...sau vreun drogat care a vrut el sa se distreze! mai tineti minte de accidentul de la Braila in care un sofer cu un Megane a intrat intr-o statie de autobuz omorand 5 oameni ? ? multi au spus la vremea respectiva ca individul ar fi fost drogat!

              La fel ca la acest incident , respectivul a mers o buna bucata de timp pe contrasens dupa care inexplicabil a tras stanga de volan secerand 5 oameni fulgerator!
              Last edited by prometheus; 16 December 2016, 10:51.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Cine stie ce a fost in capul lui!! poate era un copil la volan si ce-a zis hai sa intram in asta ca facem "reset" ca la nfs...
                Urmariti si filmul de 3 minute; imedial sub asta mai scurt.In link sunt doua filmulete cu acelasi accident.
                Adica asta:

                In varianta mai lunga apar si cei care erau in sevrolet, care coboara din masina.
                Last edited by IancuMIC; 16 December 2016, 11:41.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Mda , un boss care tocmai a luat o viata , tot felul de retardati! ce gura spurcata are cucoana din dreapta din chevrolet!! incredibil!! probabil credea ca ei sunt nevinovati!
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • "Criminalul" era din Braila; in masina da spania.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Cand educatia nu corespunde cu nivelul venitului, cam asta se intampla.
                      N-am diplomele lor, pur si simplu m-am uitat cum e imbracata idioata care a coborat din Chevrolet.

                      Comment


                      • Da-i cu sonor s-o auzi. N-o sa mai ai nevoie de nicio diploma...
                        Last edited by Seba; 16 December 2016, 14:59.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Poate fi si asta un fel de a-ti da seama de intelectul unuia care se imbraca in acest mod ,insa nu bag mana in foc , fiecare cu gusturile lui! dar auzind-o si cum vorbeste e clara treaba !!

                          Vai da cat de sifonat a iesit acel Cielo ! ce inseamna o masina cu protectie 0 la capitolul siguranta!! pacat de sofer ca a murit nevinovat si ii doresc insanatosire grabnica celei din dreapta care am inteles ca este si insarcinata.
                          Last edited by prometheus; 16 December 2016, 11:59.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Dupa cum se vede in filmare, pare Cielo sa fi tras un pic dreapta in sant si chevroletul s-a dus chitit spre el. Ar trebui puscarie pe viata pentru sofer, parea sa nu fie socat pentru cele intamplate.

                            Comment


                            • prometheus depinde si de cum a fost impactul. Asta nu ai de unde sa stii pana nu vezi masina.
                              Eu am senzatia ca sau era baut...sau cine stie ce. Poate ce certa cu joiana isterica din dreapta...si nu a fost atent. Una peste alta...ce este trist...2 ani cu suspendare...maxim.

                              Comment


                              • Cel mai frustrant este ca desi a nenorocit o familie, cel mai probabil n-o sa vada puscaria pe dinauntru si o sa-si continuie viata lui de mentean infect ca si cand nu s-a intamplat nimic.

                                Un alt accident din cauza unui "miserupist" care nici macar n-a avut bunul simt sa opreasca si sa vada ce a facut.
                                Bine... pe de alta parte, femeia aia are reflexe 0, anticipare 0, conduita preventiva 0.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google