Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fanez View Post

    Nu te supara dar am impresia ca ai un fix.Si nu e asa? Fiecare se exprima cum vrea dar isi asuma si suporta consecintele.
    Sa avem iertare , aris86 nu are nici un fix , are dreptate ce scrie ! nu mi se pare normal sa banezi pe cineva fara sa expui celorlati si motivele pentru care s-a recurs la aceasta metoda.


    Imi pare rau pentru Hirayama pentru ca acest user chiar a postat multa informatie utila pe arii tehnice si nu numai.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • Originally posted by prometheus View Post
      ... nu mi se pare normal sa banezi pe cineva fara sa expui celorlati si motivele pentru care s-a recurs la aceasta ...
      Cu asta sunt de acord. Sa stim si noi sa nu facem la fel.

      Comment


      • Originally posted by aris86 View Post
        ...oricum parca o sa vad cum se curata si acest topic de intrebarile incomode.
        Poti fi sigur de asta, o sa zică sa revenim la subiect ca suntem offtopic.

        Comment


        • corect, era sa uit replica atat de celebra pe acest forum, parca vor sa ne alunge de pe aici, ne spune prin acțiunile lor si noi, nu si nu, continuam sa aducem contribuții aici.

          @fanez, nu m-am bucurat când ai fost banat cum nici cu un alt coleg, dar ar trebui sa existe o sectiune in care sa se raporteze de ce este banat/suspendat/penalizat X, Y, Z, ca omul sa stie sa nu incalce cu stiinta/fara stiinta acea litera din regulament.
          Last edited by aris86; 14 June 2017, 00:02. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Hirayama ne poate citi posturile (probabil are drept de read only, fără autentificare), suntem alături de el!

            Comment


            • A fost banat în timpul acestui post.

              Probleme tehnice Logan : probleme motor,probleme cutie viteze ,probleme ambreiaj ,probleme frana ,probleme bord


              Probleme tehnice Logan : probleme motor,probleme cutie viteze ,probleme ambreiaj ,probleme frana ,probleme bord

              Comment


              • Nu inteleg pentru ce a fost banat! Nu prea imi place chestia asta ...sa scoti un user total aiurea

                Pana la urma pe acest forum activeaza cati ? 20 de useri ? ca restul de 150k intra foarte rar, asa ca daca se incepe inlaturarea astora care sunt buni si cunosc ceva informatii tehnice gen Hirayama , enstein si altii, pana la urma poate raman doar domnii moderatori sa schimbe ceva postari intre ei si atat.
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • Dau cu presupusul. Poate a fost o discutie mai "incordata" , cu vorbe grele in privat. Eu nu cred ca este normal sa penalizezi un om cu care te "injuri" pe PM. Sa-i interzici dreptul de exprimare. Atat timp cat totul este intre patru ochi este ok. Trebuie sa fim judecatori drepti si neutri.
                  „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                  Comment


                  • Din cate citesc pe aici, sunt unii care stiu exact cine l-a banat (cred ei). Acum nu putem stii daca nu s-a certat pe pm cu cineva. Momentan putem doar sa facem speculatii.
                    As vrea si eu sa ni se spuna, cum zicea aris mai sus, eventual intr-un topic dedicat, motivele pentru care a fost banat un user.
                    De exemplu, la einstein am vazut, la mine stiu, despre mumus am auzit, iar despre Hirayama o sa aflam

                    Erau unii pacilea care voiau sa fiu eu banat pentru ca nu le conveneau anumite idei ale mele despre niste nemernici din politica.
                    Last edited by Fanez; 14 June 2017, 09:09. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • bun, atunci ne poti spune la einstein motivul?

                      Comment


                      • L-a jignit pe @Seba.
                        L.E. si pe altii.

                        Comment


                        • Vad ca s-a facut liniste p-aici, s-a resemnat lumea?

                          Sa iasa la rampa cu explicatii moderatorul care l-a vanat in vedera banaii, pe Hirayama!

                          Sa nu mai stea pitit in boscheti, pe principiul miselesc, loveste si fugi!

                          Vrem justificari pt. actiunea de acordare a cartonasului care a condus la banarea colegului Hirayama!

                          Daca nu e in stare (a se citi, nu vrea), sa se lase de moderare si sa plece acasa, n-avem nevoie de umplutura si cenzura pe forum!

                          Comment


                          • Originally posted by Kojak View Post
                            ...
                            Vrem justificari pt. actiunea de acordare a cartonasului care a condus la banarea colegului... n-avem nevoie de... cenzura pe forum!
                            Nu cumva tu erai ala care zicea ca eu trebuie sa fiu cenzurat si chiar banat? Justificare? E simplu, nu impartasim aceleasi idei.
                            Ups! In functie de cum ne convine noua...
                            Propun ca moderatorii sa-l intrebe pe kojak si sa-i ceara voie pentru sanctiunile pe care vor sa le aplice.

                            Comment


                            • @fanez, te-au trimis la inaintare?

                              Comment


                              • Haideti sa va explic, cum stau lucrurile, daca tot s-a creat ata emotie, in jurul banarii unui user.
                                guido si hirayama sunt clonele aceluiasi user banat, aka logan_fan.
                                Conform Regulamentului clonele sunt interzise.

                                Originally posted by mr.K View Post
                                Si cipurile le-ai facut pe masa din bucatarie?
                                L-ai asamblat, ceea ce e o mare diferenta fata de a-l face/costrui.

                                Acum nu stiu cu cine sa te aseman, guido, logan_fan-aceeasi obsesie in a-si impune parerea proprie despre uleiuri, tot RedLine.
                                Clonele sunt interzise, cred ca moderatorii ar trebui sa faca unele verificari.
                                Dupa verificari, evident s-au luat masurile invocate de Regulamentul cu care ati fost de acord la inscrierea pe forum. Mai tarziu, dar mai bine decat niciodata.
                                Asta vizavi de prevederile atat de des invocate.
                                Cam asta e.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google