Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cei mai nesimtiti in trafic va spun eu cine sunt,aia care se cred smecheri adica aia care au cine stie ce bmw sau mercedes
    sigpic

    Comment


    • Lasa, ca nici cei cu alte masini nu sunt mai prejos, mai ales cei cu SH-uri aduse din afara, care stau sa se rupa.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • pai tocmai la ei ma refeream
        sigpic

        Comment


        • Ma enerveaza soferii care nu dau semnal si care se "baga" dar incerc sa ma tratez! Am redus foarte mult volumul de injuraturi zilnice, folosind metoda "cand te enerveaza unul, imagineaza-ti-l cum inceaca sa se cace cand e constipat". Merge de fiecare data!!!
          sigpic
          ^Logan turbat (WIP)^

          Comment


          • )))))))))))))))))).Merge tratamentul? )).
            sigpic

            Comment


            • chiar cred ca am sa-l incerc si eu...si atentie la soferitele incepatoare...si tineti distanta fata de ele
              si daca ma superi nu-i asa ca e

              Comment


              • atentie la aia care nu isi pastreaza banda in giratorii...ca in Brasov avem cred ca zeci de giratorii si...mii de soferi prosti.

                Comment


                • lasa sa fie cum vor. fiecare pasare pe limba ei moare.ignora si incearca sa fi civilizat
                  sigpic

                  Comment


                  • ce bine ar fi sa fie asa cum spui

                    Comment


                    • Eu nu am reusit niciodata sa ii inteleg pe cei care intra in trafic, de pe o straduta fara drept de prioritate, obligandu-l pe cel care ruleaza regulamentar sa franeze brusc si apoi se taraie cu vreo 20-30 km/h, desi traficul permite cu muuuult mai mult.
                      Concret: azi mergeam cu vreo 60 pe un drum principal, vad o masina (bmw, cu numere..."externe"), iar el se gandeste asa...in scurt, sa intre in trafic (desi putea sa astepte sa trec eu, in spate fiind liber), franez violent, gata sa ma duc peste el, iar el isi continua rulajul leeent, cu vreo 20-30 km/h.
                      Eu stiu un lucru: daca intru...apai...ma duuuc, sa nu aiba timp sa ma prinda ala in fata caruia intru. Ma intreb cum interpreteaza nenea cu sapca alba asa ceva? (ca lovitura din spate, nepastrarea distantei sau neacordare de prioritate? )
                      Voi ce ziceti?
                      A...si mai sunt unii: care tot de pe o straduta laterala, pandesc intrarea in trafic, cu juma de masina in drum, ocupand aproape jumatate din banda...
                      Last edited by 77sky; 3 March 2009, 20:05.
                      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                      Comment


                      • Astia-s pensionarii din trafic,am patit-o si eu

                        Comment


                        • Nu ai fost atent...era un bmw, cu numere straine, nu prea vezi pensionar cu asa ceva
                          Si, in general, nu prea fac pensionarii asa ceva, intrari in scurt, instinctive si condus apoi lento
                          Last edited by 77sky; 3 March 2009, 20:23.
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment


                          • Eu unul am nimerit pensionari cu masini epocale care mi-au luat fata

                            Comment


                            • Originally posted by 77sky View Post
                              A...si mai sunt unii: care tot de pe o straduta laterala, pandesc intrarea in trafic, cu juma de masina in drum, ocupand aproape jumatate din banda...
                              Exact astia ma enerveaza si pe mine, in Bucuresti sunt o multime...
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • eu ii potolesc imediat pe astia mai nesimtiti ... care nu dau prioritate, care iti taie brusc fata...am leac si pt ei
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google