B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut! vreau sa cumpar si eu un cric de logan

    Comment


    • Originally posted by bossake View Post
      Cumpar un set de prezoane pt logan, pt jante de tabla. Am inteles ca prezoanele mele standard de la jantele de aliaj prestige ph1 nu s-ar potrivi la jante de tabla;
      daca le mai am pe toate 16 te contactez
      sigpic

      Comment


      • cumpar praguri zender ...
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • cumpar amortizoare monroe, preferabil pe gaz. NU sport.

          Comment


          • anvelope iarna

            cumpar 2 anvelope iarna sh stare cat de cat bunicica lasati pm multumesc

            Comment


            • presa pentru arcuri are cineva de vanzare?
              Can't touch this !

              Comment


              • Originally posted by razvanamza View Post
                cumpar amortizoare monroe, preferabil pe gaz. NU sport.
                Te intereseaza 2 amortizoare de spate facute pt arcurile vogtland? putin scurtate si intarite
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Originally posted by Thejock3r View Post
                  cumpar plafon Logan ( materialul ) !!!
                  s-ar putea sa iti fac eu rost, depinde pentru ce iti trebuie, e bun pentru dublat (are gaurile de la parasolar putin largite), da-mi un pm maine si te anunt ce si cum

                  Comment


                  • nu are nimeni pe acasa un geam de la lampa de numar sau o antena ?

                    Comment


                    • un cric , vreau sa cumpar un cric!!

                      Comment


                      • Originally posted by gabitzu_boss View Post
                        nu are nimeni pe acasa un geam de la lampa de numar sau o antena ?
                        nu reusesc sa-l mai gasesc
                        antena cb 50cm 40 lei.

                        Dany DNY, sunt cele de la baiatul cu loganul alb sau ale tale? ideea era ca nu vroiam sport, deci aici ar intra si alea intarite.
                        Last edited by razvanamza; 15 November 2011, 00:12. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • ms oricum....caut neaparat acel gemulet de la lampa ca sa imi pun si eu smd fara sa raman fara el

                          Comment


                          • - setul de huse negru+rosu sa dea un PM pretuul-un odorizant auto california scents turbo !!

                            - 2 anvelope vara Montana 185/65/15 pret - 1 odorizant auto california scents Turbo !

                            poze parca cateva posturi mai sus pagina din urma.. PM sau id mes grecu_28
                            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                            Simply Stance

                            Comment


                            • Razvan sunt intarite putin mai mult fata de stock

                              Deci nu sunt amortizoare "sport"

                              Comment


                              • eu pe spate am si butelia de gpl plus diverse "chestii" pentru munca. nu se va lasa si mai tare de fund cu amortizoarele alea? la mine au intrat fest arcurile chiar si cu amortizoarele de fabrica. deci daca sunt scurtate nu-i a buna..macar mai gaseste-mi doua cam la fel si batem palma pana la urma, deci cei cu arcuri noi monroe pe gaz se lauda ca-s mult mai bune, iar pretul nu-i mare. sunt putin in cumpana.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google